www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Всеукраїнська стипендійна програма імені Івана Пулюя
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Всеукраїнська стипендійна програма імені Івана Пулюя
РубрикаГранти та стипендії
Дата проведення01.10.2009 - 01.12.2009
Телефони(44) 332-22-71
Web-сторінкаhttp://stypendiya.com.ua/

З 1 по 31 жовтня 2009 року кожен студент має змогу взяти участь у першому етапі другого щорічного конкурсу Всеукраїнської стипендійної програми імені Івана Пулюя та приєднатися до спільноти молодих, талановитих і амбіційних спеціалістів.

Всеукраїнська стипендійна програма імені Івана Пулюя - це програма розвитку обдарованої молоді, інтелектуальний потенціал якої в майбутньому послугує соціально-економічному розвитку України. Основною метою створення Програми є формування національної самосвідомості студентської молоді та надання їй практичних можливостей для особистого і професійного розвитку в межах України.

У Програмі має право взяти участь будь-який студент, який навчається в одному з попередньо визначених ВНЗ-партнерів. У другому щорічному конкурсі Програми прийматимуть участь 27 ВНЗ з одинадцяти міст України. З повним переліком ВНЗ-партнерів можна ознайомитися на офіційному сайті Програми.

Конкурсний добір стипендіатів складається з трьох етапів, після проходження яких у грудні 2009 року буде визначено 10 Стипендіатів, які отримають грошову винагороду у розмірі 20 000 гривень, та фіналісти Конкурсу, яким буде надано додаткові призи та подарунки від Спонсорів.

Щоб взяти участь у другому щорічному конкурсі Всеукраїнської стипендійної програми ім. Івана Пулюя, необхідно зареєструватися на офіційному сайті Програми до 31 жовтня 2009 року та заповнити аплікаційну форму Учасника.

Всеукраїнську стипендійну програму ім. І.П. Пулюя започатковано під егідою Кирило-Мефодіївської фундації, діяльність якої полягає у сприянні розвитку соціально-культурної сфери України і матеріальної підтримки соціально значимих громадських ініціатив.

Координація Програми здійснюється консалтинговою компанією "CareerGuide" - спеціалістами в сфері профорієнтації, працевлаштування та додаткової освіти студентів, випускників та молоді.

На створення Програми її організаторів надихнула постать Івана Пулюя (1845-1918) - ученого-фізика світового рівня, відомого ще й як українця, який в повній мірі пізнав гіркоту відірваності від свого коріння. Пулюй був завідувачем кафедри фізики, деканом першого електротехнічного факультету, ректором Німецької політехніки у Празі, ініціатором відкриття першої в Європі електростанції, що працювала від змінного току, а також винахідником електронно-променевої трубки, під дією якої вперше - набагато раніше за Рентгена, з яким учений працював на той час в одному кабінеті, - зробив знімок кісток руки своєї маленької доньки. Коли у 1901 році Вільгельм Рентген отримав Нобелевську премію за відкриття Х-променів, авторство якого належало Пулюю, Ейнштейн написав ученому: "Хай залишається при Вас сатисфакція, що й Ви вклали свою частку в епохальне відкриття. Хіба цього мало? А коли на тверезий розум, то все має логіку. Хто стоїть за Вами, русинами (так тоді називали українців), - яка культура, які акції? Прикро Вам це слухати, та куди дінешся від своєї долі? А за Рентгеном - уся Європа".

Життя людини, ім’я якої носить ця Програма, - символ одного з найбільш неоднозначних і складних періодів в історії України, коли для того, щоб реалізувати свій інтелектуальний потенціал українцям доводилося залишати свою батьківщину і жити на чужині. Вибір імені Івана Пулюя для назви освітнього проекту всеукраїнського масштабу, в свою чергу, - символ змін, які дозволять перспективній українській молоді відчути себе потрібними у своїй країні і отримати всі можливості для особистого розвитку, не полишаючи її у пошуках іншої долі.


Головний інформаційний партнер:Освітній інформаційний партнер:Студентський інформаційний партнерПартнер кар'єрного розвитку:Інформаційні партнери:

    

  

Мовні партнери:

  

Книжковий партнер:Партнер особистого розвитку:Фото-партнер:

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия