www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Конкурс проектів студентів, аспірантів і викладачів,...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Конкурс проектів студентів, аспірантів і викладачів, дослідників , які є користувачами ГІС від ESRI для Університетів
РубрикаКонкурси та олімпіади
Дата проведення01.10.2009 - 15.06.2010
Телефони(44) 502-41-21
Web-сторінкаhttp://www.ecomm.kiev.ua/
E-майлinfo@ecomm.kiev.ua
Адреса оргкомітетуУкраїна, 03115, Київ, вул. Анатолія Петрицького 4

Мета конкурсу: заохочення інтересу й залучення студентської молоді, викладачів, молодих вчених і наукових керівників до рішення практичних актуальних завдань засобами ГІС від ESRI, а також розвиток співробітництва з науковими школами, що ведуть роботу в зазначеній сфері.

Умови проведення конкурсу

Перелік можливих тем конкурсних робіт не обмежений і включає різні аспекти життєдіяльності людини, підприємства, місцевого органу самоврядування чи державного управління, вирішення екологічних, соціально-економічних, задач прогнозування та оцінки ризиків, наукових чи навчальних задач комп'ютерного подання й обробки візуальної інформації засобами ГІС. Умовою участі в конкурсі є відповідність представлених робіт критеріям новизни, оригінальності, технологічності, продуктивності й т.п. Особливо відзначаються проекти, результати яких можуть бути представлені у вигляді демонстраційних додатків.

Конкурс проводиться в 3 етапи:

Етап 1, Відбірковий - під час Конференції "Нові можливості ГІС від ESRI", яка відбудеться 26 листопада 2009 року, конкурсантам буде надана можливість презентувати роботи, ДЕСЯТЬ з яких конкурсна комісія (журі) до 15 квітня 2010 року відбере до півфіналу.

Етап 2, Півфінальний - проводиться в рамках Конференції 24-28 травня 2010 р. у місті Ялті, на якому роботи 10 півфіналістів представляються як стендові доповіді та опубліковуються в науковому журналі "Вчені записки Таврійського Національного Університету ім. В.І. Вернадського" за кошти оргкомітету Конкурсу. З десяти робіт конкурсною комісією відбираються ТРИ найкращі роботи, автори яких проголошуються переможцями і включаються до складу журі наступного конкурсу (за згодою).

Етап 3, Фінальний , який відбувається у місті Києві у червні 2010 року в рамках Конференції користувачів ГІС від ESRI. Три переможця одержують призи.

Учасниками конкурсу можуть стати студенти, магістранти, аспіранти будь-яких спеціальностей, викладачі та наукові керівники вищих навчальних закладів, які отримали ліцензійне програмне забезпечення ГІС в рамках програм ESRI для навчальних закладів. У конкурсі можуть брати участь будь-які роботи (курсові, дипломні проекти, бакалаврські, магістерські, аспірантські роботи, науково-дослідні, дослідно-конструкторські), виконані в Україні й захищені або представлені до захисту раніше чи в поточному навчальному році, результатом яких є програмний додаток ГІС або вирішення прикладної задачі засобами ГІС від ESRI. Учасники конкурсу несуть відповідальність:
- за дотримання правил наукового цитування й використання наукових джерел;
- за вірогідність інформації, представленої в конкурсних заявках.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия