www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Стипендії Центральноєвропейського університету для ...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Стипендії Центральноєвропейського університету для  викладачів та дослідників
РубрикаГранти та стипендії
Дата проведення13.11.2009 - 05.01.2010
Web-сторінкаhttp://eu.prostir.ua/grants/237733.html

Короткотермінові дослідницькі стипендії Центральноєвропейського університету (Будапешт, Угорщина) надають можливість викладачам зі ступенем кандидата наук або доктора філософії провести в межах університету дослідження, результати якого можна буде згодом використати на батьківщині дослідника з метою підготовки статті або нового навчального курсу.

Центральноєвропейський університет надає два типи стипендій на 2010–2011 навчальний рік: дослідницькі стипендії для визначних у своїй галузі вчених та стипендії для активних молодих вчених в тому числі з України.

Залежно від типу запропонованого дослідження стипендії надаються на строк від одного до шести місяців. Передбачається, що стипендіат також прочитає відкриту лекцію для професорсько-викладацького складу Центральноєвропейського університету. Впродовж одного місяця після закінчення стипендіального терміну стипендіат має надати письмовий звіт про виконану роботу, а впродовж шести місяців подати до друку статтю до міжнародного наукового видання (англійською, французькою або німецькою мовою) за матеріалами дослідження із вказівкою на місце його проведення.

Розмір стипендії – 900$ для молодих науковців та 1500$ для професорів. Для участі у конкурсі необхідно надіслати заповнену аплікаційну форму, життєпис, дослідницьку пропозицію, один рекомендаційний лист та копію документу про присвоєння наукового ступеня.

Розглядаються дослідницькі пропозиції в межах таких дисциплін: економіка, екологія та екологічна політика, гендерні студії, історія, міжнародні відносини та європейські студії, правознавство, математика, середньовічні студії, філософія, вивчення націоналізму, політологія, соціологія, публічна політика.

Дедлайн подачі документів – 5 січня 2010 року.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия