www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Локальний етап II Всеукраїнських інженерних змагань...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Локальний етап II Всеукраїнських інженерних змагань "UBEC"
РубрикаКонкурси та олімпіади
Дата проведення21.04.2010 - 23.04.2010
Телефони+380 50 576-49-83; +380 93 765-38-33
Web-сторінкаhttp://www.best.eu.org/

21-23 квітня 2010 р. в місті Київ відбудеться Локальний етап II Всеукраїнських інженерних змагань "UBEC" (Ukrainian BEST Engineering Competitions), організаторами яких є Міжнародна студентська організація BEST - Board of European Students of Technology - Рада студентів технічних університетів Європи.

Основною метою змагань є просування інженерної думки в Україні шляхом створення сприятливих умов для її виникнення та розвитку.

Інженерні змагання дають студентам технічних університетів доступ до практичної наукової освіти, можливість випробувати свою винахідливість, отримати досвід роботи в команді, а також розвинути і реалізувати власні ідеї завдяки співпраці з компаніями в нестандартному середовищі і спілкуванню з європейською освітньою спільнотою.

Формат заходу:
Інженерні змагання поділяються на 2 категорії:

Team Design - командне проектування. Вирішення технічної задачі, що задовільняє наперед заданим параметрам, використовуючи лише наявний набір матеріалів з обмеженням у часі. Результатом змагання є прилад, що виконує вимоги поставленого завдання.

Case Study - вирішення аналітичної задачі, детальне дослідження деякого об’єкту, проблеми чи процесу. В даній категорії команди-учасниці зазвичай вирішують питання управлінської діяльності чи технічної сфери, застосовуючи своє нестандартне, креативне мислення, при цьому реалізовуючи свої дієві, інноваційні ідеї з обмеженням у часі.

Завдання можуть надаватися як компанією-партнером змагань, так і самими організаторами. Відповідність вирішеної командою проблеми вимогам поставленого завдання визначає журі, що складається з компетентних в даній сфері осіб.

Структура заходу:
Змагання складаються з 3-х етапів:

1. Локальний етап змагань. Проводиться кожною локальною групою BEST окремо на базі свого університету - Запоріжжя (20-22 квітня 2010 р.), Львів (27-29 квітня 2010р.), Київ (21-23 квітня 2010 р.). Учасники - студенти цих університетів, які змагаються в командах по 4 чоловіки. Кількість команд - 6 в кожній з категорій. Переможці продовжують участь у наступному етапі.

2. Національний етап змагань. В організації Національних інженерних змагань у Запоріжжі (18-22 травня 2010 р.) задіяні всі локальні групи країни, які проводили Локальні етапи. Дві команди-переможниці змагань Національного етапу в 2-х категоріях продовжують участь у всеєвропейських інженерних змаганнях.

3. Європейський етап змагань - всеєвропейські інженерні змагання. Учасники - команди-переможниці з країн, які проводили Національний етап. У цьому році Європейський етап буде відбуватись наприкінці літа в місті Клюж-Напока, Румунія.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия