www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Міжнародний академічний курс "You can fly if you...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Міжнародний академічний курс "You can fly if you apply: small aircraft technologies"
РубрикаCемінари
Дата проведення06.07.2010 - 06.07.2010
Web-сторінкаhttp://www.best.eu.org/

6-16 липня 2010 р. в стінах Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" відбудеться Міжнародний академічний курс, організаторами якого є Міжнародна студентська організація BEST - Board of European Students of Technology - Рада студентів технічних університетів Європи.

Цього року локальна група BEST Київ проводить технічний курс "You can fly if you apply: small aircraft technologies". За 11 днів 22 студенти з 15 країн Європи поринуть у світ малої авіації: безпілотні літальні апарати, пароплави та дельтаплани, планери та вертольоти. Окрім 31 годин лекцій, лабораторних занять та практичних демонстрацій гості Києва відвідають авіаційний музей та конструкторське бюро. Учасники отримають знання як з основ будови, проектування та виготовлення літальних апаратів так і з економічних аспектів малої авіації в сучасному світі, екскурсійно ознайомляться з виробництвом і великої авіації. В програму курсу також входять тематичні інженерні змагання. Отримані слухачами знання будуть оцінені за допомогою презентації за змістом курсу. Після складання тесту студенти отримають сертифікати.

Культурна частина заходу включатиме в себе не тільки урок розмовної української мови, відвідини музеїв та екскурсію по Києву. Починаючи з українського вечору і закінчуючи ніччю Івана Купала учасники поринуть у традиції української культури: музика, танці, одяг, страви та звички. А потім представлять кожен свою країну на міжнародному вечорі. Всі заходи спрямовані на створення тісної дружби між учасниками та організаторами події, а також презентації України як розвиненої європейської держави.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия