www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Конкурс на кращий міф про Bogushbook від Студії...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Конкурс на кращий міф про Bogushbook  від Студії управління часом "BogushTime"
РубрикаКонкурси та олімпіади
Дата проведення26.10.2010 - 02.12.2010
Телефони+38 068 100-14-32
E-майлpr.bogushtime@gmail.com

Неодноразово українці ставлять питання, чи існує св. Миколай. Існує, але ця кількість справ, що повинна бути реалізована за одну ніч, часто не виконується. Втім, люди починають собі вигадувати, що насправді його немає. Так, той безпорядок, який був у носія чуда, впливав дуже і дуже суттєво на нас: листи не були прочитані, думки не були почуті, а подушка залишалась без подарунку.

Але в 2010 році св. Миколай вирішив змінити своє життя – він звернувся до Студії управління часом BogushTime за допомогою. Компанія запропонувала йому пройти тренінг «Управління часом і делегування» разом з іншими українськими благодійниками.

І він змінився. В нього відкрилися очі на його помилки. Він зрозумів, що насправді не може обійти всю Україну з ночі до світанку, йому потрібна відповідальна команда, вміння делегувати справи та й планувати свій час, який лімітований.

Чудотворець зрозумів, що в його голові накопичилося стільки бажань людей, він не може пригадати, хто що забажав, де проживає, та й чи мрії цьогорічні або ж з минулого року. Він побачив можливості унікального планувальника від керівника Студії Людмили Богуш – BogushBook і вже зараз розпланував свої дії на листопад та грудень. Щоб не гаяти довго часу, він хоче здійснити бажання перших зараз, але при цьому задає правила, з вдячності за допомогу Студії управління часом. Якщо ви журналіст, редактор, копірайтер, контент-менеджер, сценарист чи людина, яка обожнює майструвати словом, ви можете отримати одного ранку на робочому місці BogushBook.

Умови конкурсу:
- В ньому можуть взяти участь мешканці України від 18 років.
- До розгляду приймаються міфи – креативний текст обсягом від 1 тис. знаків з пробілами до 3,5 тис. знаків з пробілами українською чи російською мовами у текстовому форматі.
- Жанр і тематику твору визначає автор, обмежень немає.
- Роботи приймаються з 26 жовтня 2010 до 2 грудня 2010.
- Результати конкурсу буде оголошено 9 грудня 2010 шляхом розміщення новини на офіційному сайті Студії управління часом "BogushTime", а переможців повідомлено особисто.

Призи:
1 місце – BogushBook один із трьох: "Дипломат","Діана" чи "Декаданс"
2 місце – BogushBook "Демократ"

Твори у текстовому форматі надсилайте на електронну скриньку, про незрозумілі питання для вас можна довідатися за телефоном.

Обов’язково! У листі та у текстовому файлі вкажіть ваші контактні дані: назва компанії, прізвище, ім’я та по-батькові, посада, телефон робочий та мобільний, електронна скринька та адреса компанії.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия