www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми вдосконалення законодавства та правозастосування"
РубрикаКонференції
Дата проведення17.02.2011 - 17.02.2011
Web-сторінкаhttp://www.eurasniipp.ru
E-майлinfo@eurasniipp.ru

Дата проведення: 21 лютого 2011р.

Дата подачі заявки: до 17 лютого 2011р.

Формат участі: заочна.

Секції:

- Державно-правова

- Міжнародно-правова

- Цивільно-правова

- Кримінально-правова

За результатами конференції буде видано збірник матеріалів.
Огляд робіт учасників конференції буде опублікований в Євразійському юридичному журналі.

Три статті з кожної секції, які буде відібрано оргкомітетом конференції, безкоштовно опублікуються в Євразійському юридичному журналі.

Оргвнесок: 500 (п'ятсот) карбованців.

Для участі у конференції необхідно до 17 лютого 2011 р. (включно) подати заявку, текст доповіді та відскановану (сфотографовану) копію квитанції про оплату оргвнеску у вигляді файлів, доданих до електронного листа.

У заявці слід вказати: П.І.Б. автора, вчене звання і (або) ступінь, місце роботи, посаду, контактний телефон, адресу електронної пошти, найменування секції, назву доповіді.

Основний текст, що подається для публікації, повинен бути набраний через 1,5 інтервалу, шрифтом Times New Roman 14 в текстовому редакторі MS Word 1997-2003. (Розширення файлу -. Doc). Параметри сторінки: зверху - 1,5, ліворуч - 2,5, знизу - 1,5, праворуч -1,5. Праворуч у верхньому кутку міститься інформація про автора, потім через рядок, по центру - назва статті, виділений напівжирним шрифтом. Перенесення автоматичні. Виноски посторінкові, автоматичні. Вирівнювання тексту посередині. Обсяг подаються для публікації матеріалів: для докторів наук - до 7 стор, для кандидатів наук - до 5 стор, для інших учасників - до 4 стор

Представлені матеріали рецензуються. Роботи, що не відповідають вимогам щодо оформлення, або вимогам до науково-практичному рівню, відхиляються і не повертаються.

Матеріали надсилаються електронною поштою.

У темі листа вказується: "МНПК Актуальні проблеми вдосконалення законодавства та правозастосування". У випадку якщо протягом 2-х діб з моменту відправки не було отримано підтвердження про отримання матеріалів, лист необхідно продублювати.

Оргкомітет конференції:
1. Шайхуллін Марат Селіровіч - к.ю.н., доцент, завідувач кафедрою державного і кримінального права Юридичного інституту Східної економіко-юридичної гуманітарної академії, керівник центру державно-правових досліджень Євразійського науково-дослідного інституту проблем права (м. Уфа).
2. Фархутдінов Інсур Забіровіч - д.ю.н., провідний науковий співробітник Інституту Держави і права РАН, головний редактор міжнародного науково-практичного журналу "Євразійський юридичний журнал", керівник центру Міжнародно-правових досліджень Євразійського науково-дослідного інституту проблем права (м. Москва ).
3. Колесніков Євген Вікторович - д.ю.н., професор, професор кафедри конституційного та міжнародного права Саратовської державної академії права (м. Київ).
4. Егоришев Сергій Васильович - д.с.н., професор, Заслужений діяч науки Республіки Башкортостан, проректор з наукової роботи та практиці Східної економіко-юридичної гуманітарної академії (м. Уфа).
5. Рагулін Андрій Вікторович - к.ю.н., доцент, завідувач кафедри цивільного права та адвокатури Юридичного інституту Східної економіко-юридичної гуманітарної академії, адвокат КАРБ "Муратов і партнери", заступник головного редактора міжнародного науково-практичного журналу "Євразійський юридичний журнал", керівник Центру дослідження проблем організації та діяльності адвокатури Євразійського науково-дослідного інституту проблем права (м. Уфа).
6. Сичов Олексій Іванович - к.пед.наук, начальник юридичного відділу Інституту підвищення кваліфікації профспілкових кадрів (м. Уфа).
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия