www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // XIV Міжнародна виставка навчальних закладів "Сучасна...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

XIV Міжнародна виставка навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні – 2011"
РубрикаВиставки
Дата проведення16.02.2011 - 18.02.2011
АдресаКиївський Палац дітей та юнацтва, вул. І.Мазепи, 13, м. Київ
Телефони(044) 461-96-47, 461-96-51, 461-96-53, 461-91-06
Факс(044) 461-96-47
Web-сторінкаhttp://www.osvita.carshe.com

Дата відкриття: 16 лютого 2011 р. об 11:00.

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Київська торгово-промислова палата, виставкова фірма "КАРШЕ".

На виставці буде представлено більше 500 навчальних закладів, обласні (міські) управління освіти, заклади післядипломної освіти, науково-методичні центри, видавництва сучасних підручників, виробники технічних засобів навчання, інноваційні педагогічні технології, міжнародні і наукові установи, підприємства, комерційні структури та видавництва, які співпрацюють з системою освіти, професійна преса.

В межах виставки буде проведено Конкурс з номінацій. Переможці конкурсу нагороджуватимуться Золотими, Срібними та Бронзовими медалями виставки. Кращі навчальні заклади будуть удостоєні Почесних звань.

Заплановано: проведення великої кількості семінарів, "круглих столів", майстер-класів та тренінгів, на яких десятки викладачів-педагогів, учнів, студентів, представників громадськості, різних державних органів та органів управління обговорюватимуть актуальні проблеми навчально-виховного процесу, шляхи модернізації освіти у глобалізованих умовах сучасного життя.

В рамках виставки будуть проведені нові конкурси для обдарованої молоді:
- В підтримку обдарованої молоді для студентів консерваторій та музичних училищ буде проводитись Перший музичний конкурс молодих композиторів імені Івана Карабиця;
- "Первоцвіт" - конкурс талановитої молоді, спрямований на виявлення та підтримку обдарованої молоді з сільської місцевості;
- Всі учасники виставки запрошуються до участі у Першому конкурсі на кращий інформаційний сайт навчального закладу "Веб-сайт – обличчя успіху".

Переможців конкурсів, яких визначить незалежне професійне журі, буде нагороджено цінними призами.

Для студентів мистецьких і архітектурних спеціальностей буде проведено традиційні творчі конкурси:
17 лютого 2011 р. - Конкурс концептуальних проектів з архітектури. Троє переможців будуть нагороджені творчими туристичними подорожами за кордон від виставкової фірми "КАРШЕ";
18 лютого 2011 р. з 11.00 до 15.00 - Національний Конкурс на кращу студентську роботу – малюнок академічної постановки - для студентів мистецьких та архітектурних вузів із врученням річних премій переможцям.

Мета заходу: залучення суспільного інтересу до освіти, представлення досягнень України в цій сфері, формування єдиного українського освітнього простору; надання молоді інформації про можливості отримання професійної освіти в Україні; представлення різних можливостей навчання; інформування зацікавлених осіб про всі деталі зарахування, вартість, умови навчання від представників навчальних закладів; можливість відвідати презентації навчальних закладів.

Цільова аудиторія виставки: особи, які зацікавлені у набуванні знань, підвищенні своїх професійних знань, зростанні своєї особистості у освітньому та культурному рівні.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия