www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // V Студентська науково-практична конференція...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

V Студентська науково-практична конференція "ДІПОпром-2011: від теорії до практики"
РубрикаКонференції
Дата проведення26.04.2011
Телефони(056) 372-79-74 (з 10-00 до 18-00 по буднях)
E-майлgipo@gipo.dp.ua , st@gipo.dp.ua

Дата проведення конференції: 14 травня 2011 р.

Останній день подачі матеріалів: 26 квітня 2011 р.

Мета: обговорення актуальних проблем в економіці та виробництві, пошук шляхів їх розв’язання у сучасних умовах господарювання. Для студентів, що вирішують конкретні проблеми під час виконання випускних (дипломних) робіт – це можливість їх апробації шляхом обговорення на засіданнях конференції.

Основні напрямки конференції:

Інженерні науки. Якість, стандартизація та метрологія.
Секція 1. "Металургія чорних металів" (керівники – д.т.н., проф. Бочка В.В., д.т.н., проф. Ханін М.І.)
Секція 2. "Інженерна механіка" (керівники – к.т.н., доц. Махницький І.Г.)
Секція 3. "Автоматизація, енергетика та управління якістю" (керівники – к.т.н., доц. Потап О.Ю., к.т.н., доц. Левітан М.В., к.т.н., проф. Янішевський О.Е.)

Економічні науки. Менеджмент.
Секція 1. "Економіка і підприємництво" (керівники – к.т.н., проф. Козєнков Д.Є., к.т.н., доц. Мамон Е.М., к.е.н., доц. Фаїзова О.Л.)
Секція 2. "Менеджмент організацій" (керівники – д.т.н., проф. Санін А.Ф., к.е.н., доц. Шатохін О.Г.)

Умови участі:

Студентам ДІПОпром:
- передати в електронному вигляді керівникові відповідної секції особисто або через старосту групи тези доповіді, виконані згідно з вимогами (наведені далі) та визначитися щодо виступу з доповіддю на засіданні секції під час роботи конференції та необхідністю технічних засобів для супроводу докладу (графопроектор, мультимедійний проектор, обговорюється з керівником секції);
- ознайомитися з графіком засідань секцій конференції (час початку, аудиторія), який буде розміщено на стенді оголошень ДІПОпром з 10.05.11 та прибути на конференцію.

Студентам інших вищих навчальних закладів:
- надіслати заяву на участь в конференції електронною або звичайною поштою разом з тезами доповіді, виконаними згідно з вимогами;
- ознайомитися з графіком засідань секцій конференції (час початку, аудиторія), який буде розміщено на сайті ДІПОпром в Інтернет з 10.05.11 та прибути (за бажанням) на конференцію.

До відома учасників:

1. Тези доповідей учасників конференції будуть надруковані в окремому збірнику допочатку конфреції. Студенти ДІПОпром, чиї доповіді будуть надруковані, зможуть отримати збірник безкоштовно (за умови виступу на конференції). Студенти інших навчальних закладів зможуть отримати збірник безкоштовно тільки за умови безпосередньої участі в роботі конференції.

2. За рішенням оргкомітету конференції найбільш цікаві доповіді можуть бути рекомендовані до друку в збірнику матеріалів Міжнародної конференції "Стратегія якості в промисловості та освіті", яка відбудеться в червні 2011 р. в м. Варна (Болгарія).

3. Участь студентів ДІПОпром в роботі конференції (виступ з доповіддю) буде враховано Державною екзаменаційною комісією під час захисту дипломного проекту (роботи).

Вимоги до оформлення тез:

Тези доповідей повинні бути виконані українською, російською або англійською мовою (у форматі MS Word for Windows) і передані до оргкомітету або керівнику секції (старості груп, для студентів ДІПОпром) не пізніше 26 квітня 2011 р.

Обсяг: до 3 сторінок тексту формату А4 (не враховуючи малюнки); поля: зверху, знизу, зліва і справа по 25 мм; шрифт: Times New Roman Cyr, розмір 14 пунктів; інтервал: одинарний; відступ: (червона стрічка) - 1,27 мм. Переноси у тексті неприпустимі (!). Рисунки повинні бути чіткими та контрастними (бажано ч/б).

Заявки і тези надсилаються на електронну скриньку або віддаються Особисто (на флешці або дискеті): кімн. 369 в будинку НМетАУ, з 10-00 до 18-00 (будні дні)

Контактна особа: Ступак Юрій Олександрович.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия