www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Наукові стипендії DAAD для аспіратнів та молодих...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Наукові стипендії DAAD для аспіратнів та молодих науковців
РубрикаГранти та стипендії
Дата проведення01.09.2005 - 20.11.2005
АдресаУкраїна, 03056, Київ, пр. Перемоги, 37, НТУУ "КПІ"
Телефони(44) 241-87-16
Факс(44) 241-76-69
Web-сторінкаhttp://kiev.daad.de/ukr/stip_forschung.htm
E-майлdaadkiew@ntu-kpi.kiev.ua
Адреса оргкомітетуУкраїна, 03056, Київ, пр. Перемоги, 37, НТУУ "КПІ"

Мета: Стипендії пропонують можливість іноземним молодим науковцям провести дослідження або підвищити кваліфікацію у одному з німецьких ВНЗ або науково-дослідних інститутів. Ця стипендійна програма може мати наступні цілі:
- Проведення досліджень у одному з німецьких ВНЗ із подальшим захистом кандидатської дисертації у своїй країні.
- Проведення досліджень у одному з німецьких ВНЗ із подальшим захистом кандидатської дисертації у Німеччині.
- Проведення досліджень або підвищення кваліфікації без подальшого захисту або іспитів.

Тривалість стипендії:

Період виплати стипендії визначає відбіркова комісія під час розгляду документів. Він може складати – в залежності від робочого плану пошукача - як правило, 1 - 10 місяців; для аспірантів, які планують захист дисертації у Німеччині, він може тривати 3, у окремих випадках 4 роки. Повне навчання у аспірантурі в Німеччині підтримується в тому випадку, якщо для цього є особливі причини, як, наприклад, відсутність на Батьківщині подібних можливостей для проведення досліджень та отримання належного наукового керівництва або необхідність багаторічної підтримки у Німеччині у зв`язку із змістом наукової роботи.

Підтримка повного навчання у аспірантурі в Німеччині орієнтована на період до трьох років, якщо від іноземних пошукачів вимагається отримання додаткової підготовчої бази для навчання в аспірантурі, ії можуть подовжити до 4 років. Навіть якщо передбачена підтримка повного навчання в аспірантурі в Німеччині, рішення про сплату стипендії приймається максимально на один рік. Подовження стипендії залежить від того, чи буде попередній період отримання стипендії оцінений позитивно.

Розмір стипендії:

DAAD сплачує щомісячно стипендію, розмір якої залежить від отриманої освіти стипендіатів: 715 євро (для випускників ВНЗ), 795 євро (для аспірантів) та 975 євро (аспіранти зі стажем щонайменше 2 роки), кошти за проїзд та перевезення багажу, а також певну суму на медичну страховку. Коли перебування триває більш, ніж 6 місяців, поряд з виплатою стипендії на дослідження можлива також допомога на житло та перебування членів сім´ї. Фінансування мовних курсів відбувається у особливих випадках.

Вимоги до пошукачів:

Подавати заяву можуть висококваліфіковані випускники ВНЗ, які найпізніше на момент початку стипендії будуть мати диплом спеціаліста або магістра, у виняткових випадках диплом бакалавра або диплом кандидата наук. Аспіранти, які планують захист дисертації в своїй країні, обов`язково мають бути зарахованими до аспірантури у себе на Батьківщині.

Найважливішим критерієм при відборі є, поряд з попередніми науковими внесками, переконливий та добре спланований науковий або навчальний проект на період перебування у Німеччині, узгоджений з колегою (науковим керівником) з німецького інституту, до якого планується поїздка.

Володіння німецькою мовою, як правило, є необхідним. Передусім для фахівців з інженерних та природничих наук та за умов, якщо у приймаючому ВНЗ можна спілкуватися англійською мовою, допускається знання англійської мови (необхідно додати документи, які підтверджують рівень володіння мовою).

Наукові стипендії для аспірантів та молодих науковців орієнтуються на пошукачів віком до 32 років. Проте якщо стипендія триває до 6 місяців, вік пошукачів може бути до 36 років на початку стипендії.

Увага! Документи мають бути подані у трьох примірниках, кожен у вказаному порядку. Неповний набір документів для заяви не розглядається. Вимоги до документів Ви знайдете на сайті DAAD.

Організатори
Німецька служба академічних обмінів (DAAD)
Адреса: Україна, 03056, Київ, пр. Перемоги, 37, НТУУ "КПІ"
Телефони: (44) 241-87-16
Факс: (44) 241-76-69
Web-сторінка: http://kiev.daad.de
E-майл: daadkiew@ntu-kpi.kiev.ua

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия