Бізнес-освіта, MBA

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

MBA

МВА (Master of Business Administration) - найбільш популярний ступінь в області менеджменту і управління. Щорічно близько 100 тисяч осіб поступають в бізнес-школи світу для того, щоб потім з гордістю називатися МВА. Щорічно сотні мільйонів доларів витрачаються менеджерами на свою МВА-освіту. Щорічно найбільші компанії світу влаштовують "полювання" за випускниками топових МВА-шкіл, пропонуючи їм заробітні плати виражені шестизначними сумами.

Ступінь МВА з'явився в 1902 році і з того часу користувався незмінною популярністю як мінімум на території США. Пік же популярності і всесвітнього визнання припадає на 90-і роки. МВА - дорогі програми для бізнесменів із стажем роботи 3-5 років. При цьому неважливо, за якою спеціальністю ви отримали раніше диплом про вищу освіту. На сьогоднішній день лідерами МВА-освіти як і раніше залишаються американські бізнес-школи, але останніми роками розрив в цій області між Європою і США поступово скорочується.

Бізнес-освіта стає все більш популярною і в Україні. Про це свідчить зростання зацікавленості українського топ-менеджменту в програмах МВА, а також успішний розвиток вітчизняних бізнес-шкіл. Як відзначають експерти, активно формуватися ринок бізнес-освіти в Україні почав з 1998 року, і з тих пір спостерігається динамічний розвиток практично всіх його сегментів.

Подробиці:

Актуальні пропозиції бізнес-освіти:

Події:

16.01.2013
МІМ-Київ Презентація програм MBA, вечірній та модульний формати
22.10.2012
МІМ-Київ Презентація програм MBA & Senior Executive MBA
02.10.2012
MBA Strategy Виставка міжнародних бізнес-шкіл "МВА25"

[повідомити про подію] [усі події]

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.