Бізнес-освіта, MBA // Статті // Перевірте диплом на міцність

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Перевірте диплом на міцність

Для випускників київських бізнес-шкіл проблеми з працевлаштуванням на високооплачувані позиції - вже не новина. Але для українських МВА-аплікантів зарубіжних програм відмови роботодавців іноді стають цілковитою несподіванкою. Багато кому з них доводиться знижувати рівень зарплатно-компенсаційних очікувань.

Олександр Черничкін, менеджер середньої ланки, у 2002 йшов вступати до однієї з київських бізнес-шкіл з цілковитою впевненістю, що тільки так зуміє підвищити власну капіталізацію на ринку праці. "Щоб рости на посадах і у зарплатах, я вирішив здобути бізнес-освіту в школі, де викладається велика кількість дисциплін, з різних напрямків, аж до запровадження системи управління якістю, - розповідає він. - Але все це поки що не допомогло: після випуску я три роки пропрацював в одній компанії і зараз перебуваю у пошуках роботи, регулярно ходжу на співбесіди". За його словами, на переговорах роботодавці не висувають особливих вимог до наявності у нього ступеня МВА, сприймаючи диплом лише як ще одну галочку в резюме Олександра.

Все і відразу

Алла Коняєва, менеджер психологічної служби Анкор СВ компанії Executive Search вважає, що гальмом в активному пошуку роботи є очікування високої посади відразу. На її думку, питання працевлаштування вирішується набагато успішніше, якщо здібний спеціаліст приходить до компанії на позицію лінійного менеджера і швидко, протягом півроку-року, довівши свою спроможність справами, просувається в організаційній ієрархії на топ-позицію. "Претендентам доводиться спочатку знизити рівень очікувань, перш ніж вони стануть адекватними реаліям вітчизняного ринку праці. Та й з національною специфікою ведення бізнесу ознайомитися, напрацювати або відновити ділові зв'язки", - говорить пані Коняєва.

У 90% випадків люди впевнені, що, одержавши МВА, вони значно підвищать свою вартість і затребуваність на ринку, а цього дуже часто не відбувається. "Рідко хто з наших клієнтів висуне одним з основних критеріїв при фінальному виборі диплом МВА, - заявила Тетяна Коломбет, директор з рекрутингу компанії Brain Source International. - У нашій практиці був випадок, коли кандидату не зробили пропозицію про роботу тільки тому, що він планував здобувати диплом МВА. Причому річ була не в тому, що на це навчання людина витрачає досить багато часу і зусиль. Роботодавець припускав, що після отримання заповітного диплома його співробітник оцінюватиме себе трохи інакше і може розпочати пошук нової роботи. Позиція була середньої ланки, тому відмовляти нашого клієнта ми не стали: він значною мірою був правий".

Що стосується випускників МВА, які закінчили бізнес-школи в США або Європі, то їхні очікування по оплаті завищені ще більше. Але компанії, що працюють в Україні, поки не пропонують оплату праці та інші компенсаційні виплати найманому менеджеру на такому ж рівні, як і на Заході. "Тільки невеликий відсоток західних компаній, які працюють в Україні, може запропонувати привабливіші умови для власника диплому МВА", - коментує "24" Ольга Карпова, керівник департаменту академічних програм "МІБ".

Євроамбіції

Як правило, апетити українських випускників іноземних МВА-шкіл підігрівають очікування зарплат їхніх закордоних колег, які закінчили Гарвард або Уортон. Крім того, неабияк підвищують самооцінку вітчизняних аплікантів регулярні рекрутингові візити до бізнес-шкіл представників великих компаній. І це природно, адже якщо тебе починають хотіти авансом, то чому б не почати думати про себе тільки найкраще. Як вважають експерти, щоб не помилитися у виборі дійсно хорошого робочого місця, випускникові бізнес-школи потрібно приділити якийсь час самоаналізу і зрозуміти, що йому самому буде цікаво і де він зможе бути максимально корисним.

"Відсоток випускників західних бізнес-шкіл в Україні неухильно зростає. Якщо ще 4 роки тому, коли я сам вступав на МВА, таких людей можна було перерахувати на пальцях, то зараз практично в кожній школі з топ-десятки є 2-3 людини з України. Це означає, що практично всі школи вже дізналися про існування українських аплікантів, які, до того ж, , ще й непогано підготовані", - констатує "24" Дмитро Бондар, керуючий партнер MBA Strategy. За його словами, зарубіжні класичні фул-тайм програми, починаються саме з тем працевлаштування. "Нещодавно до нас приїжджав з докладом представник бізнес-школи Чикаго. Так от у них тема рекрутингу обговорюється майже півроку - з серпня по січень. Три місяці їх навчають тільки тому, як проходити кейс-інтерв'ю, які бувають види кейсів, що таке рекрутинг у банківській сфері та консалтингу тощо. І лише після цього вони починають відвідувати різноманітні рекрутингові презентації роботодавців", - розповідає Дмитро Бондар. Така інтенсивна підготовка до рекрутингу пояснюється тим, що слухачі програм до вступу, пропрацювавши на колишніх посадах не менше 10 років, не дуже вже й займалися проблемами власного працевлаштування.

І тут раптом, їм знову доводиться по-новому себе продавати. "Тому послуги бізнес-шкіл у підготовці до пошуку роботи іноді бувають критичними у вирішенні питання подальшого працевлаштування апліканта. Особливо у висококонкурентних секторах економіки", - вважає пан Бондар. За його спостереженнями, причиною відмови в працевлаштуванні власнику диплому МВА можуть слугувати різні фактори. Але найчастіше це, звичайно, переоцінка власних можливостей. Є, наприклад, певна частка випускників, які вважають, що, одержавши диплом бізнес-школи, вони автоматично можуть претендувати на керівництво великим виробничим підприємством без відповідного досвіду. "Неадекватна оцінка своїх можливостей дуже часто негативно впливає на роботодавців. Менш поширеною причиною відмов випускникам є особливості працевлаштування в різних країнах. Небагато компаній, зокрема, готові брати на себе питання, пов'язані з оформленням віз та інших дозвільних документів кандидату", - говорить він.

Коментарі

Віталій Михайлов, кантрі-менеджер рекрутингової компанії World Staff:

- Українські випускники зарубіжних шкіл МВА, безперечно, мають проблеми, повернувшись до України. Виїжджаючи за кордон, людина фактично випадає зі свого бізнесу, ринкових тенденцій тощо. І, коли повертається додому, відучившись у бізнес-школі, то їй доводиться шукати роботу з нуля. Ці люди повертаються сюди з якимись райдужними надіями, що тут на них чекають і вони тут комусь потрібні. Вони вважають, що їм розкрили очі, навчивши численним істинам, а тому вони повернуться і втілять все, як їм розказували по книжках. Але після повернення стикаються з реальною ситуацією і тим, що за ці два роки вони відстали від ринку. Крім того, їхні амбіції і очікування часто завищені. А роботодавців, навпаки, цікавлять кандидати з досвідом роботи з діючих бізнесів. Є у наших МВА-власників і певні проблеми з працевлаштуванням на Заході. Перша з них - мовний бар'єр. Друга - культура і менталітет. Людина, проучившись там 2 роки, не розуміє ані країну, де знаходиться, ані вже тим більше - як у ній робити бізнес.

Алла Коняєва, менеджер психологічної служби Анкор СВ компанії Executive Search:

- Основна помилка випускників шкіл МВА - відданість класиці, неготовність до перегляду теоретично популярних для західного бізнесу рішень. Друга помилка - перенесення очікувань, нормальних для держав з високим рівнем законослухняності, у наші реалії. Недооцінка того, що власники українських бізнесів часто не готові до реінвестицій такого масштабу, щоб реалізовувати серйозні проекти реорганізацій. У результаті, влаштовуючись у компанію, вони обіцяють дива, які можливі в іншій реальності. Після того, як час минув, а обіцяне не здійснюється, з'являється зневіра сторін, така масштабна, що вона охоплює і бізнес у цілому, і особистостей, і теорії, і країну. Проте, зараз за випускниками йде серйозне полювання не тільки в бізнес-школах, але й у ВНЗ та коледжах. Багато компаній заявляють про намір шукати потенційні таланти в школах. Не здивуюся, якщо незабаром кадровий голод спрямує погляди співробітників відділів персоналу на дитячі садки.

Дмитро Бондар, керуючий партнер MBA Strategy:

- Загальноприйнято, що якщо людина в бізнес-школі не знайшла роботу протягом року, то вона автоматично зараховується до лав лузерів. Зрозуміло, що можна поставити собі у резюме оклад у $1 млн. і довго шукати роботу. Але є класичний варіант роботи після закінчення бізнес-школи, одним з критеріїв якого вважається оклад у розмірі $150 тис. на рік. На такі позиції люди знаходять роботу незалежно від того, перебувають вони у Україні, Лондоні чи Парижі. Однією з найпоширеніших помилок випускників є відкладення вирішення питань, пов'язаних з працевлаштуванням, на потім. Часто люди дуже пізно дізнаються про те, що їм необхідно було шукати роботу ще з моменту вступу до школи. Друга, менш поширена помилка випускників пов'язана з хибним уявленням про те, що роботодавці за ними ганятимуться. Це далеко не так, завжди потрібно пам'ятати, що таких випускників, як ви, у роботодавців сила-силенна. У такій ситуації важливо бути помірно амбітним.

Переклад статті
"Проверьте диплом на прочность",
джерело: 24.ua

Попередня сторінка розділу: Статті

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.