Бізнес-освіта, MBA // Статті // Здобув MBA - одержуй роботу!

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Здобув MBA - одержуй роботу!

Якими якостями мають володіти випускники бізнес-шкіл, які претендують на працевлаштування у міжнародних банках? Провідний рекрутер найбільшої в світі фінансової компанії Citigroup Хелен Кобурн, яка 4 роки займається пошуком талановитих МВА-ників для банків Європи, Середнього Сходу та Африки, впевнена, що на ринку фінансових послуг потрібні фахівці з аналітичними здібностями та вмінням ефективно вирішувати проблеми бізнесу.

- Які сьогодні перспективи у тих, хто шукає роботу через Citigroup у Європі, країнах Середнього Сходу та Африки (ЕСВА)?

- Ми працевлаштовуємо фахівців у таких напрямках як банківські інвестиційні програми, структурні корпоративні фінанси, міжнародний трансакційний сервіс (GTS), контроль грошових операцій, бізнес у сфері забезпечення безпеки, фінансовий менеджмент, equity research. Цього року роботу одержать орієнтовно на 5% більше випускників МВА, аніж у минулому. Це стосується як практики, так і зайнятості full-time. Слід зазначити, що вже протягом 2 років у ЕСВА ми не набираємо студентів на напрямок equity research.

- Хто проводить рекрутинг у Citigroup?

- Рекрутинговий відділ, який працює в кампусі, ознайомлюється із заявами, потім спільно з представниками бізнесу (нерідко колишніми випускниками бізнес-шкіл) проводить відбір кандидатів на перше інтерв'ю.

- Скільки інтерв'ю проходить студент МВА перш, ніж йому пропонують роботу?

- Більшість програм має дворівневу систему оцінки. Перше інтерв'ю в кампусі проводять два представники компанії (або один проводить два інтерв'ю). Далі кандидати розглядаються в центрах оцінки в Європі. Ми можемо попросити студентів МВА проаналізувати кейс і підготувати презентацію або ж взяти участь у груповій вправі. Іноді таке тестування складніше, аніж інтерв'ю. На цьому етапі ми маємо можливість більше дізнатися про компетенції кандидата в тій чи іншій галузі. Залежно від посади, на яку претендує випускник бізнес-школи, застосовуються різні інструменти його оцінки. Такий же підхід використовують багато інвестиційних банків Європи, але студенти американських програм МВА ще не звикли до цього.

- Які якості повинен мати кандидат?

- Важливо, щоб він володів аналітичними здібностями і умінням ефективно вирішувати проблеми бізнесу. До того ж, ми враховуємо комунікабельність, організаторські навики, здатність працювати в команді, розставляти пріоритети, виробляти мотивацію стосовно роботи у сфері фінансових послуг і тієї позиції, яку вони хочуть зайняти.

Багато кандидатів проживають у ЕСВА, але вчилися в американській бізнес-школі. Ми шукаємо людей, які хотіли б працювати в цьому регіоні, принаймні, протягом наступних 3-5 років, і мали б до цього серйозну мотивацію.

- Які якості кандидата можуть негативно вплинути на рішення компанії про прийом на роботу?

- У ході групових вправ претенденти прагнуть справити враження, показати себе, й іноді заходять дуже далеко. Нерідко в ході інтерв'ю вони забувають слухати, що говорять інші, оскільки концентруються на тому, що хочуть висловити. На співбесіді ми рекомендуємо дуже уважно вислуховувати питання і відповідати на нього максимально точно.

- Чим відрізняється європейський рекрутинг від американського?

- Ми приділяємо значну увагу навикам володіння іноземною мовою, оскільки маємо намір просувати співробітника в інших країнах після того, як він розпочне кар'єру в Лондоні. Ключовою якістю може виявитися знання країни або якогось регіону. Ми також дивимося на його кругозір та ерудицію. Дуже важлива здатність швидко адаптуватися і взаємодіяти з різними людьми та культурами. Це актуально з комерційної точки зору.

- Чи може випускник МВА, який працює в Європі, одержувати ті ж гроші, що і його колега в Нью-Йорку?

- Зарплати - на одному рівні. Всі кандидати вважаються такими, що приступили до першої стадії associate програми і починають працювати з увідного тренінгу. На початковому етапі ми однаково ставимося до всіх співробітників, надалі їх оцінюють відповідно до рівня та ефективності роботи.

- Чим відрізняються студенти європейських шкіл від американських?

- Все залежить від конкретної європейської школи порівняно з конкретною американською.

- Чи може випускник не дуже престижної європейської бізнес-школи конкурувати з колегою з топової європейської чи американської?

- Насправді студент будь-якої програми МВА може подати нам заяву. Кандидати повинні провести дослідницьку роботу і підготувати якісну заяву. В нашій базі даних близько 270 тисяч фахівців, і, можливо, випускник вашої школи працює у нас. Хоча, ймовірно, ми охоплюємо своєю діяльністю недостатню кількість навчальних закладів.

- Коли претендентам слід звертатися до вас, щоб одержати роботу?

- Кожна бізнес-школа має свою рекрутингову політику та процедури. Ми їх дотримуємось, проте це не має служити перешкодою для звернення до рекрутерів Citigroup. Це належить зробити відразу після вступу до навчального закладу. Одним з основних постачальників за програмою full-time job стають літні associate програми. У багатьох випадках ми не можемо відразу ж направити студентів МВА першого року навчання працювати до певної компанії. Проте їм варто поспілкуватися з випускниками та розпочати знайомство з компаніями, спробувати себе у тих напрямках бізнесу, які їм цікаві. Щорічно наша online-система подачі документів починає працювати з 1 вересня як для тих, хто шукає full-time роботу, так і для тих, хто прагне пройти практику в тій чи іншій компанії.

Переклад статті "Получил MBA - получи работу!",
джерело: "Работа и учеба" - 2006. - №5 (443). - с.18,
за матеріалами видання "Business Week"

Попередня сторінка розділу: Статті

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.