Бізнес-освіта, MBA // Школи MBA // Бізнес-школа Львівського інституту менеджм...

реєстрація


Бізнес-школа Львівського інституту менеджменту (ЛІМ) одна з перших шкіл в Україні, де розпочато навчання слухачів за програмами MBA спільно з Wayne State University (Детройт).

Діяльність Бізнес-школа ЛІМу зорієнтована на:

  • навчання слухачів за класичними та спеціалізованими програмами МВА у співпраці з передовими бізнес-школами та міжнародними бізнес-центрами;
  • розробку і впровадження інтелектуальних бізнес-продуктів, що інтегрують у собі сучасні інформаційно-орієнтовані бізнес-моделі.

Метою діяльності Бізнес-школи ЛІМу є розвиток майстерності та творчості управлінців, менеджерів та власників українських динамічних компаній через проведення МВА програм, тренінгів та надання консалтингових послуг.

Бізнес-школа ЛІМу пропонує:

  • класичну дворічну програму МВА (вечірній формат) - General MBA;
  • дистанційно-модульні програми Executive MBA  та Owner/President Executive MBA;
  • корпоративні програми;
  • тренінги на замовлення.

Форми навчання:

  Вечірня МВА
General MBA
Дистанційно-модульна
Executive MBA
Тривалість навчання: 2 роки 2 роки
Кількість слухачів у групі: 20 15
Графік навчання: щотижня
(четвер, п'ятниця -
18:30-21:40;
субота - 9:00-16:25)
4 дні раз на 1,5 місяці
(11 навчальних модулів)
Початок занять: травень 2012 р.
травень 2012 р.
Вартість навчання: 55 000 грн.* 55 000 грн.*
Міжнародне стажування: за погодженням з групою за погодженням з групою

* При умові подачі документів до 10 квітня.

Програма MBA складена з оглядом на останні тенденції світової та української бізнес-освіти. Філософія програми базується на трьох принципових положеннях:

Системність!

Навчальні курси та семінари базуються на ключових проблемах менеджменту та проводяться у логічній послідовності. Предмети програми MBA охоплюють спектр актуальних управлінських проблем, що дозволяє слухачам більш ефективно, впевнено і гнучко вести власний бізнес та отримувати якісні результати навіть у невизначеному середовищі сучасної економіки, іншими словами - ставити перед собою амбіційні цілі і досягати їх!

Практичність!

Більшість дисциплін викладають досвідчені аналітики, практики, експерти бізнесу, які широко застосовують результати найновіших досліджень, проводять аналіз та обговорення реальних ситуацій. Такий підхід надає можливість слухачам відразу використовувати отримані знання у своїх компаніях.

Робота в команді, особисте лідерство, творчий підхід до навчання!

Інтерактивна методика викладання, розгляд практичних ситуацій, дискусії та зустрічі з цікавими особистостями дозволяють учасникам застосовувати та впроваджувати у діяльність власних компаній ефективні інструменти ведення бізнесу, уникати класичних управлінських помилок, отримувати корисну інформацію та об'єднувати зусилля для створення нових цікавих проектів. Багато випускників МВА, які вперше зустрілись в ЛІМі сьогодні є партнерами у бізнесі.

Випускники програм отримують диплом державного зразка за спеціальністю "Менеджмент організації" та сертифікат Бізнес-школи Львівського інституту менеджменту.

Контактна інформація:

Адреса:
79015, вул. Ліська, 16, м. Львів
Телефон:
(32) 241-90-48, +380 50 430-67-84, +380 67 374-88-17
Web-site:
http://www.mba.lviv.ua
E-mail:
mba.lviv@gmail.com

Ми у Facebook.com

Олександра Мокій - керівник Центру перепідготовки.

Попередня сторінка розділу: Школи MBA

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.