www.osvita.org.ua
Новини освіти та науки // 9 листопада стартує міжнародний конкурс з...
Освiтнiй портал
Головна
Новини освіти та науки
Освіта та наука в Україні
Освіта в світі
Наука в світі
Книжковий ринок
Курйози
Стрічка новин
Архів новин
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта (MBA)
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Відповіді на ЗНО 2009

На сайті "Освітній портал" доступні для перегляду завдання та відповіді на ЗНО 2009 р. з таких предметів:
Історія України;
Біологія;
Фізика;
Географія;
Українська мова та література;
Математика;
Іноземна мова (англійська);
Іноземна мова (нім., фр., ісп.);
Хімія.

Опитування

Які заходи дозволять запобігти масовому поширенню "липових" пільговиків при вступі до ВНЗ

перейти до теми

Підтримайте ініціативу

ГО "Центр культурного менеджменту" розпочинає проект "Дай старому комп'ютеру нове життя". Проект спрямований на зменшення cоціальної прірви між містом та селом і надання можливості сільським громадам брати активнішу участь у житті країни.

9 листопада стартує міжнародний конкурс з української мови
9 листопада в Кіровограді врочисто відкриється VІІІ міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, повідомили в оргкомітеті.

Цей конкурс - одна із наймасовіших патріотичних акцій в Україні. Щорічно в цьому мовному марафоні бере участь понад 5 млн школярів і студентів.

Стартує конкурс у день української писемності й мови. У цей же день по всій Україні відбудеться перший етап турніру - школярі, студенти та інші учасники напишуть Диктант національної єдності. Конкурс триватиме понад півроку.

Серед конкурсантів - школярі, учні професійно-технічних училищ, технікумів, коледжів і студенти вищих навчальних закладів різних міністерств України, а також молодь української діаспори. Торік до конкурсу долучилися, за наказом міністра оборони України, і військові.

Метою цього унікального мовного марафону, як відзначається в Наказі міністра освіти й науки України, є "сприяння затвердженню державного статусу української мови, підйому її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу". Завдання конкурсу - "підвищення рівня знань з української мови, виховання у молодого покоління українців любові до мови, свого народу, усвідомленню того, що українська мова є генетичним кодом української нації".

Організатори конкурсу - Міністерство освіти й науки України, Міністерство культури й туризму, Міністерство оборони, Міністерство закордонних справ і Ліга українських меценатів.

05.11.2007 08:47  |  Освіта та наука в Україні  |  За матеріалами: MigNews-Украина

Ви можете обговорити новину в форумі та надіслати власну для розміщення.

Для отримання новин поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Завантаження новин META...

Всі права належать
Освiтнiй портал 2003-2010рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия