www.osvita.org.ua
Новини освіти та науки // Педагоги України вимагають у Кабміну 20 мільярдів...
Освiтнiй портал
Головна
Новини освіти та науки
Освіта та наука в Україні
Освіта в світі
Наука в світі
Книжковий ринок
Курйози
Стрічка новин
Архів новин
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта (MBA)
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Результати тестів ЗНО 2010

Персональна сторінка учасника ЗНО - на цій сторінці офіційного сайту УЦОЯО Ви можете дізнатись власні результати складання тестів ЗНО 2010

Відповіді на ЗНО 2010

На сайті "Освітній портал" доступні для перегляду завдання та відповіді на ЗНО 2010 р. з таких предметів:
Українська мова та література;
Іноземна мова;
Біологія;
Географія;
Математика;
Історія України;
Хімія;
Фізика.

Відповіді на ЗНО з усіх предметів.

Середній бал атестату

При вступі до ВНЗ за сертифікатами УЦОЯО у 2010 р. враховуватиметься середній бал атестату.

Перейти до таблиці переведення середнього бала атестата з 12-бальної у 200-бальну шкалу.

Опитування

Чи стикалися Ви з фактами корупції під час вступу до ВНЗ у 2010 р?

перейти до теми

Підтримайте ініціативу

ГО "Центр культурного менеджменту" розпочинає проект "Дай старому комп'ютеру нове життя". Проект спрямований на зменшення cоціальної прірви між містом та селом і надання можливості сільським громадам брати активнішу участь у житті країни.

Педагоги України вимагають у Кабміну 20 мільярдів гривень
На пленумі центрального комітету Профспілки працівників освіти й науки ухвалено рішення про звернення до президента України Віктора Ющенка з вимогою накласти вето на проект держбюджету-2008 Кабінету міністрів України Віктора Януковича. Про це повідомив голова київської міської організації профспілки Олександр Яцунь.

"У цій редакції бюджету не виконується стаття 57 закону "Про освіту", яка передбачає, що оклад учителя повинен відповідати середній зарплаті по промисловості, а оклад викладача - удвічі більше", - заявив він.

За словами Яцуня, у червні до Секретаріату президента було передане звернення, підкріплене 111 тисячами підписів учителів всієї країни, з вимогою розібратися із цим пунктом і поставити за обов'язок Кабміну передбачити в бюджеті наступного року кошти для доведення зарплат педагогів до рівня зарплат промисловців.

"Зараз новий уряд буде затверджувати бюджет, і якщо вони погодяться із запропонованою редакцією, нас це не влаштує. Якщо з боку влади не буде реакції, ми готові до більш радикальних заходів. Торік, протестуючи проти підвищення тарифів, ми вивели на акцію протесту 15 тис. учителів. Ми готові це повторити, тому що вже не сподіваємося на добру волю президента, а тільки на себе. За цими коробками з підписами стоять люди, які чекають від нас дій", - заявив Яцунь.

Сьогодні середня зарплата в сфері освіти становить 1035 гривень, у промисловості - 1605 гривень. При цьому середня зарплата у педагогів Києва - 1559 гривень, а у столичних промисловців - 2108 гривень.

Щоб довести вчительську зарплату до цього рівня, потрібно виділити з бюджету країни близько 18-20 мільярдів гривень.

16.11.2007 16:43  |  Освіта та наука в Україні  |  За матеріалами: АМИ Новости-Украина

Ви можете обговорити новину в форумі та надіслати власну для розміщення.

Для отримання новин поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Завантаження новин META...

Всі права належать
Освiтнiй портал 2003-2010рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия