www.osvita.org.ua
Новини освіти та науки // Оголошено другий всеукраїнський молодіжний...
Освiтнiй портал
Головна
Новини освіти та науки
Освіта та наука в Україні
Освіта в світі
Наука в світі
Книжковий ринок
Курйози
Стрічка новин
Архів новин
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанцiйна освiта
Курси, тренінги
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта (MBA)
Абiтурiєнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Реферати, курсові, дипломні
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Реклама - знижки до 25%
Про портал
Контакти
Кнопки
Профорієнтація молоді

Відповіді на тести ЗНО

Шановні користувачі, на сайті доступні правильні відповіді на завдання тестів ЗНО 2008 з предметів:
Зарубіжна література
Основи економіки
Правознавство
Біологія
Фізика
Географія
Хімія
Всесвітня Історія
Історія України
Математика
Українська мова і література

Нас цікавить Ваша думка

Що таке приватна освіта?

перейти до теми

Підтримайте ініціативу

ГО "Центр культурного менеджменту" розпочинає проект "Дай старому комп'ютеру нове життя". Проект спрямований на зменшення cоціальної прірви між містом та селом і надання можливості сільським громадам брати активнішу участь у житті країни.

Оголошено другий всеукраїнський молодіжний конкурс "Новий інтелект України"
Оголошено другий всеукраїнський молодіжний конкурс "Новий інтелект України", що пройде із січня по квітень 2008 р. Як повідомили в Міжнародному благодійному фонді "Україна 3000" (організатор конкурсу), для участі в конкурсі запрошуються молоді дослідники, "заповзятливі й соціально активні люди, небайдужі до майбутнього України" у віці до 35 років. Мета конкурсу - пошук, підтримка й залучення молоді до активної громадської діяльності.

Конкурсні змагання проходять у чотирьох номінаціях: наукові дослідження з економічної й гуманітарної тематики за заданими організаторами темами, конкурс дипломних робіт з економічної й гуманітарної тематики, конкурс бізнес-планів і конкурс соціальних ідей. Також можна виконати завдання, запропоноване партнерами фонду. Наприклад, створити план "розкручування" бренда "Артек", написати й опублікувати статтю (для журналістів у віці до 25 років) про проблеми молоді, а також скласти бізнес-ідею в сфері розвитку туризму, ресторанного бізнесу, індустрії розваг, житлового й виробничого будівництва та ін.

Переможці кожної з номінацій одержать премії в розмірі від 800 грн до 5 тис. грн. Роботи приймаються до 31 грудня 2007 р. Конкурс буде проходити у два етапи. Перший (підведення підсумків на регіональному рівні) відбудеться в січні-лютому 2008 г. Другий (підведення підсумків на загальнонаціональному рівні) відбудеться в березні-квітні 2008 г.

12.12.2007 10:25  |  Освіта та наука в Україні  |  За матеріалами: Status quo

Ви можете обговорити новину в форумі та надіслати власну для розміщення.

Для отримання новин поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Завантаження новин META...

Всі права належать
Освiтнiй портал 2003-2008рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия