www.osvita.org.ua
Новини освіти та науки // Відбулася презентація першої аудіокнижки,...
Освiтнiй портал
Головна
Новини освіти та науки
Освіта та наука в Україні
Освіта в світі
Наука в світі
Книжковий ринок
Курйози
Стрічка новин
Архів новин
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта (MBA)
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Результати тестів ЗНО 2010

Персональна сторінка учасника ЗНО - на цій сторінці офіційного сайту УЦОЯО Ви можете дізнатись власні результати складання тестів ЗНО 2010

Відповіді на ЗНО 2010

На сайті "Освітній портал" доступні для перегляду завдання та відповіді на ЗНО 2010 р. з таких предметів:
Українська мова та література;
Іноземна мова;
Біологія;
Географія;
Математика;
Історія України;
Хімія;
Фізика.

Відповіді на ЗНО з усіх предметів.

Середній бал атестату

При вступі до ВНЗ за сертифікатами УЦОЯО у 2010 р. враховуватиметься середній бал атестату.

Перейти до таблиці переведення середнього бала атестата з 12-бальної у 200-бальну шкалу.

Опитування

Як Ви ставитеся до планів МОН відмовитись від 12-річного навчання у школі?

перейти до теми

Підтримайте ініціативу

ГО "Центр культурного менеджменту" розпочинає проект "Дай старому комп'ютеру нове життя". Проект спрямований на зменшення cоціальної прірви між містом та селом і надання можливості сільським громадам брати активнішу участь у житті країни.

Відбулася презентація першої аудіокнижки, записаної студентами КНУ
Першу аудіокнигу, записану студентами-волонтерами Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ), отримають 79 бібліотек та 5 шкіл-інтернатів для людей із вадами зору.

На днях в Інституті журналістики відбулася презентація першої з серії запланованих аудіокнижок. Журналісти мали нагоду почути вибрані поезії Богдана-Ігора Антонича в записі студентів і акторів-учасників благодійного проекту "Аудіокниги для людей із вадами зору", а також побачили, як створюється в радіостудії наступна аудіокнига.

"Рівень цивілізованості кожного суспільства визначається тим, як воно вирішує проблеми інвалідів, - розповіла під час презентації одна з ініціаторок проекту, волонтерка Євгенія Вятчанінова. - Передусім ідеться про те, чи достатньо відрахувань з бюджету спрямовано на допомогу цим людям. Однак цим турбота про інвалідів у високо розвинених країнах не обмежується. На Заході вже давно стало пріоритетом, передовсім для молоді, віддавати вільний час для волонтерства на користь знедолених. Наш проект має на меті висвітлити проблему недостатнього оснащення бібліотек для незрячих (і теми інвалідів із вадами зору загалом) завдяки залученню до соціальної роботи найактивніших студентів".

У чому суть проекту молодих та амбітних? У рамках журналістської практики, на базі Інституту журналістики, волонтери записують серію аудіокниг із низкою віршів поетів доби "розстріляного Відродження", а також Б.-І.Антонича, П.Тичини, В.Сосюри, М.Рильського. Цей літературний продукт розповсюджується у мережі бібліотек для сліпих, а також усюди, де є в тому потреба: наприклад, школах-інтернатах для дітей із вадами зору, які за шкільною програмою вивчають твори зазначених авторів.

Втілення проекту в життя стало можливим завдяки участі студенток Євгенії Вятчанінової та Єлизавети Олійник у конкурсі "Ініціатива року" у КНУ імені Тараса Шевченка, що забезпечило повне фінансування запланованих аудіокниг. Окрім того, студентів підтримали меценати: Група компаній "Фокстрот", компанії "Медіатрейдтинг" та "Сі Ді Імідж". Інформаційний та консультаційний супровід забезпечив Український форум благодійників.

Крім наданих CD-дисків, бізнесмени висунули цікаву пропозицію на майбутнє - сформувати аудіоальбом, де три диски могли б задовільнити інтерес різних вікових аудиторій від малечі до сивоголових дідусів.

"Ми не зупинимося, - пообіцяла партнерам юна волонтерка Єлизавета Олійник, - бо далі плануємо запис віршів Михайля Семенка, Павла Тичини, Максима Рильського, Володимира Сосюри та окремих авторів доби "Розстріляного Відродження" (Юрій Клен, Михайло Драй-Хмара, Василь Еллан-Блакитний тощо). Крім того, у планах ініціаторів проекту - закупити аудіопрогравачі в подарунок кільком офтальмологічним відділенням київських лікарень".

26.06.2009 17:25  |  Освіта та наука в Україні  |  За матеріалами: Освітній портал

Ви можете обговорити новину в форумі та надіслати власну для розміщення.

Для отримання новин поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Завантаження новин META...

Всі права належать
Освiтнiй портал 2003-2010рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия