| | | | Тести учасників ЗНО перевірятимуть за новою системою | Цього року тести учасників зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) перевірятимуть за новою системою. Про це директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук повідомив на прес-конференції.
Він нагадав, що ЗНО відбудеться з 2 по 23 червня. За його словами, 2, 3 і 4 червня абітурієнти виконуватимуть тестові завдання з української мови і літератури, 7 червня - з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська), 9 червня - з біології, 11 червня - з географії, 14 і 15 червня -з математики, 17 і 18 червня - з історії України, 21 червня - з хімії, 23 червня - з фізики.
Лікарчук зазначив, що тести, які абітурієнти здаватимуть більше одного дня, проводитимуться за різними тестовими завданнями однакової складності.
Він також повідомив, що на перевірку тестів відводиться різний час. Зокрема, тести з української мови і літератури перевірятимуться впродовж 10-14 днів у зв'язку з тим, що серед тестових завдань тесту є міні-твір. Тести, для складання яких зареєструвалася незначна кількість випускників, зокрема, з іспанської мови, перевірятимуть впродовж декількох годин
Лікарчук також повідомив про підвищений захист тестових завдань. "Ми ввели нову систему пломбування контейнерів, у яких тести відправляються в пункти тестування. Це новий вид пломб", - повідомив він.
Лікарчук також зазначив, що ці пломби вперше будуть використані цього року. За його словами, пошкодити їх практично неможливо.
Крім того, в пункти тестування пакети із завданнями доставлятимуться в пакеті одного кольору, а на перевірку відправлятимуться в пакеті іншого кольору.
"Ці пакети мають спеціальну систему захисту", - зазначив Лікарчук, додавши, що їх неможливо буде таємно відкрити.
Перевірятимуть тестові завдання у дев'яти регіональних центрах.
"Цього року перевірка тестів проводитиметься в різних центрах. Ми хочемо уникнути гіпотетично можливих варіантів втручання в процес перевірки", - зазначив Лікарчук.
Також, за його словами, тести перевірятимуться за схемою, про яку працівники регіональних центрів оцінювання знань дізнаються лише після отримання тестових завдань на перевірку.
|
Ви можете обговорити новину в форумі та надіслати власну для розміщення. Для отримання новин поштою Ви маєте зареєструватись та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.
| |