
Зверніть увагу!
Новини освіти та науки в Україні та світі
[ русский ] Вступникам, які не можуть через розбіжності персональних даних в системі зареєструвати електронний кабінет, дозволили подавати паперові заяви

Міністерство освіти і науки дозволило подавати заяви до вишів у паперовій формі тим вступникам, які не можуть з технічних причин створити електронні кабінети. Відповідний лист МОН було розіслано керівникам усіх вищих навчальних закладів України.
Так, з 15 липня 2017 року абітурієнти можуть подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії ВНЗ буде перевірена неможливість створення електронного кабінету. За результатами робочого дня приймальна комісія вишу має надсилати до ДП «Інфоресурс» таблицю встановленого зразка з даними вступників.
Рішення було ухвалено, насамперед, для того, щоб заяви встигли подати ті вступники, які вже зараз мають проходити творчі конкурси. Адже через запровадженням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників наразі трапляються окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів, пов’язані з розбіжностями в реєстраційних даних.
Водночас підкреслюємо, що можливість подання паперових заяв поширюється лише на тих вступників, які через певні неспівпавдіння в системі не можуть зареєструвати електронні кабінети. Якщо ж кабінет уже успішно створено, але є проблеми з подачею заяв, необхідно звернутися до сервісу підтримки з питань реєстрації (044) 239-86-18, (095) 281-13-54, (067) 551-24-74, (093) 342-38-63.
Також отримати он-лайн консультацію з проблемних питань можна надіславши повідомлення на адреси: ez@inforesurs.gov.ua та/або vstup_2017@mon.gov.ua.
Для оперативного оброблення та реагування на Ваші запити просимо використовувати наступну форму звернення:
- ПІБ (повністю)
- Дата народження
- Номер та рік сертифікату
- Номер атестату
- Стислий опис проблеми
- Контактний телефон
За інформацією ДП «Інфоресурс», наразі в системі ЄДЕБО уже створено 137тис 748 електронних кабінетів вступників. Зареєстровано 563тис 463 заяви вступників про допуск до участі в конкурсі, з яких в електронній формі подано 348тис 819 заяв.
17.07.2017 00:00, за матеріалами: МОН
Інші новини рубрики "Освіта та наука в Україні"
У Києві можна знайти роботу тільки людям без освіти
На ринку праці Києва складається дуже непроста ситуація: вільні вакансії пропонують тільки робочим, а люди з вищою освітою не можуть працевлаштуватися.
Про це інформує Київський центр зайнятості. Кількість безробітних в столиці знизилася на 15 відсотків у порівнянні з минулим роком, проте в той же час, число безробітних,...
Освіта у Канаді: особливості, переваги та ціни
Канадські гуртожитки дороге задоволення, на ці гроші ви може винайняти квартиру, проте без меблів.
Про це розповідається у сюжеті Ранку у Великому місті.
Чим ще особлива ця країна – розповів українець Федір, який вісім місяців тому переїхав до Канади на навчання.
Майже всі вчителі в коледжі – практики. Усі вони...
Депутат Марія Рудик: Зміни в освіті ставлять дітей в нерівні умови
Сьогоднішні зміни в системі освіти в Україні не забезпечують права кожної дитини на отримання якісних знань. Адже кошти з державного бюджету здебільшого виділяються на ті школи, які мають статус опорної чи профільної.
Так вважає депутат Івано-Франківської обласної ради від фракції «ВОЛЯ», партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Марія...
Українських вчителів кличуть працювати за кордон
Безвізовий режим посилив трудову міграцію, заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін. Українці їдуть на заробітки в Європу, Азію. Великим попитом користуються спеціалісти з вищою освітою.
За словами менеджера представництва Канадського освітнього інституту Global TESOL College Анастасії, попит на українських викладачів...
Відкрито освітній простір з IT та робототехніки для дівчат
У понеділок, 2 квітня, на Промприладі розповіли про відкриття освітнього простору. В ньому діти та підлітки зможуть отримати технічну та ІТ-освіту.
Освітній простір для дітей та підлітків протягом наступних місяців стане майданчиком для ранньої професійної орієнтації дівчат.
“Це не означає, що тут не буде хлопців,...
Про повернення полуденків у школи
Мерія Сум розглянула електронну петицію щодо організації полуденків у їдальнях закладів освіти за батьківські кошти.
“Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу...
Більше новин рубрики "Освіта та наука в Україні"