реєстрація

Новини освіти та науки в Україні та світі

[ русский ] Наскільки для роботодавця важливий престиж університету? - експерти

Факти ICTV поговорили c рекрутинговими компаніями, щоб зрозуміти, а хто зараз потрібен на ринку праці?

Далі – пряма мова директора Key People Recruiting Надії Савченко, виконавчого директора Wanted Анастасії Журавель і директора HR Consulting Юрія Кострикіна.

Зустрічають не за назвою

Надія, Key People Recruiting:

– Роботодавців вражають тільки топові ВНЗ. Таких в Україні мало: Києво-Могилянська академія, КНУ ім Т. Шевченка (не всі факультети) Одеський мехмат і ще декілька. В цілому, назва ВНЗ вже не індикатор хорошого чи поганого кандидата.

Анастасія, Wanted:

– Виходячи з нашого досвіду, конкретний ВНЗ має значення тільки коли йдеться про вузькопрофільних фахівців, і то не завжди.

Спеціалізація важлива?

Анастасія, Wanted:

– Приблизно 35% роботодавців кажуть про бажану профільну освіту. Поки не було випадків, коли об’єктивно відповідному кандидату відмовляли у працевлаштуванні через відсутність профільної освіти. Але багато в чому це пов’язано з тим, що ми закриваємо більшою мірою вакансії адміністративного напрямку.

Юрій, HR Consulting:

– Роботодавці вимагають, щоб кандидат був з профільною освітою. Бухгалтерів з інституту культури або перекладача з КПІ не хочуть брати на роботу.

Проблеми вишів

Надія, Key People Recruiting:

– Випускник інституту не навчений працювати в швидко змінюваних обставинах, в яких потрібно залишатися гнучким, адаптивним, готовим до постійного навчання. Виняток: Києво-Могилянська академія і університет Шевченка – це високо конкурентне середовище, туди приходять кращі діти з високими балами, і там студенти звикли один з одним конкурувати.

Проблема в студентах в тому, як вони навчаються, що вивчають. У більшість українських ВНЗ легко вступити, тому часто там багато ледарів.

Анастасія, Wanted:

– Є ВНЗ, які дають дуже сильну теоретичну базу, але основна їх проблема – відсутність практики. Зазвичай, практика для студентів – це формальність на базі навчального закладу. Компанії все одно вкладають в навчання і розвиток професійних компетенцій співробітників – особливо тих, хто на старті кар’єри.

Юрій, HR Consulting:

– Якість кадрів, які приходять відразу після університету на роботу, за останні 10 років явно зменшилась. Про це свідчать щоденні співбесіди. Випускники неграмотно пишуть, не вміють відповідати на питання, не мають власної думки про бренд і тощо.

Ідеальний випускник

Надія, Key People Recruiting:

– Освіту можна підтягнути: вступити на заочну форму, пройти якісь курси, книги почитати. Якщо у людини немає в характері відповідальності, адаптивності, гнучкості – потрібно працювати над собою.

На другому курсі студент повинен займатися волонтерством, ходити на стажування.

На третьому – працювати хоча б з частковою зайнятістю.

Юрій, HR Consulting:

– Наявність диплома зобов’язує мати хоча б ті знання, які випускник отримав в університеті. Крім того, він повинен чітко розуміти свої цілі, галузь, в якій хоче працювати, і прагнути відповідати вимогам.

Анастасія, Wanted:

– Освіта – завжди плюс. Але особистісний потенціал, здатність швидко навчатися, правильна мотивація і сяйливі очі часом важливіше наявності диплома.

Теорія дає перевагу?

Анастасія, Wanted:

– Тільки коли мова йде про молодих фахівців, яких роботодавці будуть вирощувати всередині своїх компаній. Це трапляється все частіше. Багато компаній співпрацюють з ВНЗ, як з хорошим джерелом кандидатів. Коли є сильні програми адаптації та навчання, ці кандидати показують дуже гарні результати.

Юрій, HR Consulting:

– Якщо роботодавець готовий вкладати в співробітника, то йому потрібно перевіряти мотивацію. Якщо вона є, він може змиритися з нестачею практичних навичок.

Надія, Key People Recruiting:

– Якість знань 90% студентів далекі від необхідного рівня для отримання роботи. Теорія не дає переваг. Куди більше грає роль практичний досвід, який показує, як влаштований бізнес, як працюють в професії тощо.

Зарубіжні університети додають престиж?

Анастасія, Wanted:

– Загалом, так. З іншого боку, компанії не завжди готові надати можливість використовувати отримані знання. Як правило, наявність подібної освіти важливіше для міжнародних компаній. Хоча б тому, що людина добре володіє іноземною мовою, отже – може бути корисна компанії при виході на нові ринки, вибудовуванні відносин з іноземними партнерами тощо.

Надія, Key People Recruiting:

– Іноді хороший європейський або американський ВНЗ – це єдина вимога міжнародних компаній. Престижний іноземний університет виділяє тебе з натовпу претендентів. Плюс наявність мов.

Юрій, HR Consulting:

– На позиціях лінійного фахівця все одно, яка освіта – Оксфорд чи Луганський інститут. Іноземний ВНЗ може зацікавити “ейчара”.

Вища освіта – обов’язкова?

Анастасія, Wanted:

– Це важливо, проте не є гарантією конкурентною перевагою. У нашому сегменті (маркетинг, управління персоналом, фінанси і продаж) майже у всіх кандидатів є освіта, рідко профільна, але все ж у 95% вона присутня. Однак на етапах відбору в компанії ні з нами, ні з роботодавцями питання освіти практично не зачіпається. Набагато цінніше – наявність необхідних особистісних компетенцій, і досвіду (там, де це критично важливо).

Юрій, HR Consulting:

– Вища освіта не фігурує з якимись потребами роботодавця. Багато є робочих професій, де вища освіта не потрібна.

Надія, Key People Recruiting:

– Вища освіта не дає гарантії попиту на ринку праці. Робочі кваліфіковані спеціальності затребувані настільки, що зарплати кваліфікованого автослюсаря або механіка вище, ніж у юриста або економіста середньої руки.

Наявність вищої освіти бажана, але цього недостатньо для отримання першої роботи. Краще з 2-3 курсу підробляти, отримувати практичний досвід, перевіряти ваша це професія чи ні. До п’ятого курсу потрібно мати не тільки знання, а й досвід роботи.

Ірина Самосват.

25.11.2017 00:00, за матеріалами: ICTV

Інші новини рубрики "Освіта та наука в Україні"

Безробітні – з вищою освітою, а вакансії – для робітників

У 65 відсотків рівненських безробітних – вища освіта, а 35 відсотків мають робітничі спеціальності чи на мають фаху взагалі. У той же час попит має зворотні пропорції: вакансії є переважно для людей з робітничим фахом. Скажімо, на підприємствах міста є відразу 60 вакансій для швачок. Зате перебуває в у пошуках роботи маса...Докладно

22.07.2018 01:34

США фінансує освіту дітей за рахунок лотерей

За рік лотерея американського штату Південна Кароліна заробила рекордні 435 млн доларів. Таким чином, дохід збільшився на 30 млн дол. порівняно з минулим роком. Більша частина зароблених грошей буде спрямована на виплату стипендій американським студентам, на купівлю нових шкільних автобусів та оплату інших освітніх...Докладно

22.07.2018 01:33

Ваучер на освіту: хто може розраховувати на компенсацію від держави

Здобути затребуваний фах можна за державні гроші. Для цього слід отримати спеціальний ваучер на безплатну додаткову освіту, пише газета "Експрес". "Ним можуть скористатися особи вікової категорії "45+", страховий стаж котрих перевищує 15 років, — розповідає Наталія Кінь, заступниця начальника відділу організації профнавчання...Докладно

22.07.2018 01:32

Швеція виділить $1,7 млн для розвитку IT-освіти в Україні

Уряд Швеції уклав угоду зі шведсько-українською некомерційною організацією Beetroot Academy для розвитку мереж IT-шкіл в Україні. Ця співпраця включає в себе інвестиції в розмірі $1,7 млн. Про це повідомляє посольство Швеції в Києві у Facebook. Завдяки цій співпраці, Beetroot Academy зможе подвоїти кількість ІТ-шкіл...Докладно

22.07.2018 01:31

В Україні є чудовий закон про вищу освіту, але його постійно змінюють у гірший бік – експерт

«У 2014 році був прийнятий закон про освіту (закон України «Про вищу освіту») – чудовий закон. Цей закон набрав чинності в 2016 році. І знали б ви, скільки [відтоді до нього] внесено поправок (понад 20 змін – Ред.) до цього закону в зворотній бік – і те відмінити і це відмінити…» – сказав в ефірі програми «Київ LIVE» телеканалу...Докладно

22.07.2018 01:30

Петро Порошенко підписав важливий документ про освіту

Президент Петро Порошенко підписав важливий документ про освіту, який передбачає залучення коштів і технічної допомоги Фінляндії при реформуванні цієї системи в Україні. Про це пише 1NEWS, посилаючись на OBOZREVATEL. Йдеться про Закон України “Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Фінської Республіки про...Докладно

22.07.2018 01:28

Більше новин рубрики "Освіта та наука в Україні"

Новини інших рубрик

Більше новин