реєстрація

Новини освіти та науки в Україні та світі

[ українська ] ТОП-10 всесвітнього Global Teacher Prize 2019, найкращий педагог отримає 1 мільйон доларів

Міжнародна премія Global Teacher Prize оголосила топ-10 фіналістів 2019 року. Розповідаємо, чим цікаві ці інновативні вчителі. 

  • Ендрю Моффат, Велика Британія

Ендрю викладає в школі, де 90% учнів – вихідці з інших країн. Він знає, як ефективно з ними працювати, тому для інших британських вчителів заснував ініціативу “Аутсайдерів не існує” (No Outsiders), яка сприяє поширенню меседжів інклюзивності та різноманіття. Також він веде ініціативу Parkfield Ambassadors, в межах якої учні з різних культур та різних віросповідань зустрічаються після уроків для дискусійного клубу.

  • Дейзі Мертенс, Нідерланди

Дейзі не лише навчає учнів з 30 різних культур, а й дозволяє їм самостійно контролювати свій навчальний план, що насправді мотивує дітей ефективно навчатися. Вона отримала Національну премію вчителя початкових класів Нідерландів.

 • Дебора Гарофало, Бразилія

Коли Дебора тільки починала викладати в школі в бідному районі свого рідного міста, учні не мали необхідних ресурсів для вивчення технологій. Спершу Дебора заохотила дітей навчитися фотографувати, щоб за допомогою цього розповісти широкому загалу про проблему нестачі навчальних матеріалів. Тепер же в програму з основ електроніки залучені понад 2 тисячі учнів. Діти вивчають, як створювати прототипи з уламків, зі сміття, залишків техніки тощо, переробивши таким чином вже понад 700 кг відходів.

 • Хідеказу Шото, Японія

Хідеказу навчає учнів англійської не за стандартними навчальними планами, а за допомогою гри у Minecraft спільно з дітьми з інших країн. Методика успішна: його 11-річні учні краще здають тестування з англійської, ніж 14-річні учні інших шкіл.

 • Мартін Сальветті, Аргентина

Методика Мартіна полягає в тому, що учні краще вчаться тоді, коли активно залучені в певну діяльність, яка приносить їм задоволення. Тож у школі, де викладає Сальветті, для учнів створили власну радіостанцію.

 • Мелісса Сальгеро, США

Мелісса викладає в школі, де 59% учнів живуть за межею бідності. Музичного гуртка у закладі не було вже понад 30 років, тож Мелісса за допомогою численних грантів досягла своєї мети – зібрала нарешті кошти на купівлю обладнання й організувала в школі музичний гурт.

 • Пітер Табічі, Кенія

У школі Пітера лише один комп’ютер і майже не працює інтернет, однак він намагається впроваджувати зміни і без ресурсів. Його науковий гурток сформував міцну команду, що пройшла відбір на участь в INTEL International Science and Engineering Fair 2019.

 • Сваруп Раваль, Індія

Сваруп викладає за допомогою методу, який перетворює навчання на театр – діти співають, грають, обговорюють, малюють. Ця методика дозволяє Сваруп навчати будь-де і будь-кого. Їй вдається залучати до освіти дітей з бідних сімей, тих, які вимушені жити на вулиці, працювати у ранньому віці.

 • Владімер Апказава, Грузія

Школа Владімера – у бідному регіоні Грузії. Він допомагає збирати кошти на освітні матеріали, а також допомагає дітям, яким довелося покинути дім через домашнє насильство. Також викладач започаткував програму “Демократична революція”, в межах якої учні мають змогу долучитися до ухвалення рішень у своєму навчальному закладі.

 • Ясодай Сельвакумаран, Австралія

Викладачка вчить дітей з корінного населення Австралії, допомагаючи їм справлятися з психологічними травмами та долати стереотипи про їхню неуспішність.

Переможця оголосять під час Global Education and Skills Forum 2019, який відбудеться 22-24 березня. Найкращий педагог отримає 1 мільйон доларів.

22.02.2019 21:37, по материалам: https://osvitoria.media/

Другие новости рубрики "Образование и наука в Украине"

Владимир Спиваковский: многим людям не нравится система образования и школы, но скоро всё изменится

Ах, вот оно что. Почему-то многим людям не нравится система образования и школы, в которых учатся наши дети. Отсюда страсти и требования всё это кардинально обновить. Нет, не только потому что учат плохо и знания не такие, как надо. Просто закончилась «та, прежняя» эпоха. Скажем, 150 лет назад точно так...Докладно

25.05.2019 10:53

Третий сезон премии для учителей Global Teacher Prize Ukraine стартовал

Третий сезон ежегодной национальной премии для учителей Global Teacher Prize Ukraine начат. В этом году победитель премии получит год бесплатного обучения, поездку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2020 и главный денежный приз в 250 тыс. гривен (укр.) «У 2019 році увага українців прикута до президентських...Докладно

25.05.2019 10:45

ВНО-2019: УЦОКО обнародовал ответы к заданиям теста по украинскому языку и литературе

Предметные профессиональные комиссии Украинского центра оценивания качества образования установили правильные ответы к заданиям сертификационной работы по украинскому языку и литературе (укр.) Ознайомитися з таблицею правильних відповідей можна в розділі «ЗНО-2019. Українська мова і література» Про це повідомляється...Докладно

24.05.2019 14:52

Последний звонок 2019: Дату и время празднования учебные заведения выбирают самостоятельно

Школьники со всей Украины с нетерпением ждут дня, когда для них прозвенит последний звонок - и ознаменует начало летних каникул. Дата проведения последнего звонка в украинских школах отличается, но уйти на летние каникулы дети имеют не позднее 31 мая. Поэтому последний звонок в 2019 году для первых классов прозвенел...Докладно

24.05.2019 13:56

Как и когда правила нового правописания будут вводить в задания ВНО

В течение 5 лет Министерство образования и науки не будет включать нормы новой редакции украинского правописания в задания ВНО. Их введут постепенно в учебники и будут изучать в школах. Только после этого использовать в тестах. "Будет время приспособиться к изменениям. Над изучением новых правил мы еще работаем. Советуемся,...Докладно

24.05.2019 09:19

Гриневич останется на посту МОН

Министр образования и науки Украины Лилия Гриневич продолжает работать на должности на переходной период. "На данный момент я планирую работать. У нас лето – "горячий период", и мы будем работать. Понятно, что правительство может измениться только тогда, когда коалиция в парламенте предложит новый состав правительства",...Докладно

24.05.2019 09:10

Больше новостей рубрики "Образование и наука в Украине"

Новости других рубрик

Больше новостей