реєстрація

Новини освіти та науки в Україні та світі

[ русский ] ЗНО-2019: дати проведення та перелік документів для реєстрації

До ЗНО в Україні залишилося зовсім небагато часу. Поки майбутні студенти намагаються вивчити весь навчальний матеріал, ми вирішили нагадати вам все найважливіше про ЗНО 2019 в Україні. Читайте повний графік іспитів, коли і який предмет складати, які документи потрібні для реєстрації на ЗНО і коли будуть тестові іспити.

ЗНО 2019: дати реєстрації

Майже за місяць від старту реєстрації на ЗНО 2019 Україна зареєструвалося вже 185 535 чоловік. Це трохи менше 60% від очікуваної кількості випускників всіх шкіл України. Триватиме реєстрація до 25 березня.

Якщо звернути увагу на карту країни, то можна зрозуміти, що найбільше зареєстровано людей з Києва та Дніпропетровської області, але в Тернопільській і Вінницькій області ситуація повністю протилежна.

Також, важливо відзначити, що в тестовому ЗНО абітурієнти віддають перевагу українській мові і літературі – 184 409 осіб, історії України – 122916 та математики – 87 002. Далі за популярністю йдуть такі предмети – англійська мова та географія.

Максимальна кількість предметів, яку можуть складати абітурієнти – 4. А всього є можливість вибирати з 11.

ЗНО 2019: які потрібні документи для реєстрації і коли їх подавати

Як ми вже вам говорили останній день реєстрації на ЗНО 2019 – 25 березня. Керівники навчальних закладів зможуть зареєструвати учнів для складання ДПА в формі ЗНО до 18 березня. Після того, як зареєструвалися і подали в електронному вигляді всі необхідні документи, учні отримають індивідуальний сертифікат і інформаційний бюлетень поштою.

Всі абітурієнти, які зареєструвалися, повинні будуть роздрукувати запрошення-перепустку з зазначенням часу і місця проведення ЗНО 2019 пізніше 30 квітня 2019.

Але також буде проходити реєстрація для додаткового тестування – з 3 по 20 травня. Вона створена для учасників АТО і абітурієнтів з непідконтрольних територій.

Всі документи в цьому році потрібно подавати в електронному вигляді при заповненні реєстраційної карти кожен абітурієнт повинен вказати:

  • тип документа, що засвідчує особу;
  • дату народження;
  • Адреса електронної пошти;
  • номер телефону;
  • інформацію про навчальний заклад;
  • категорію випускника;
  • місце проведення ЗНО;
  • адреса для отримання кореспонденції.

Після того, як людина заповнить цю карту і подасть всі документи, вона має написати заяву на ім'я директора відповідного центру оцінювання. Крім цього, туди потрібно прикріпити фото розміном 3х4.

Список документів для реєстрації:

  • заповнена реєстраційна картка;
  • копія паспорта;
  • копія документа про повну загальну середню освіту або довідка про те, що на даний момент є учнем.

Крім цього на всіх копіях потрібно дописати "Згідно з оригіналом", дописати ім'я, прізвище, по батькові та поставити підпис абітурієнта.

Абітурієнти цього року подають документи в середній навчальний заклад, який закінчують, випускники минулих років – рекомендованим листом відправляють в центр оцінювання якості освіти.

Після того, як всі документи будуть оброблені, абітурієнт отримує спеціальний сертифікат і інформаційний бюлетень. Це означає, що реєстрація на ЗНО у абітурієнта пройшла успішно.

ЗНО 2019: дати і графік проведення

Зовнішнє незалежне тестування в Україні розпочнеться 21 травня і триватиме до 13 червня. За цей період часу всі випускники мають будуть скласти тести. Графік ЗНО в Україні 2019 виглядає наступним чином:

  • 21 травня – математика (вівторок);
  • 23 травня – українська мова і література (четвер);
  • 27 травня – іспанську та французьку мову (понеділок);
  • 28 травня – англійська мова (вівторок);
  • 30 травня – фізика (четвер);
  • 4 червня – історія України (Вівторок);
  • 6 червня – біологія (четвер);
  • 11 червня – географія (вівторок);
  • 13 червня – хімія (четвер).

 

13.03.2019 09:14, за матеріалами: https://znaj.ua/

Інші новини рубрики "Освіта та наука в Україні"

Вивчення української: Кабмін пропонує Раді змінити закон про освіту

Кабінет міністрів пропонує внести зміни до закону "Про освіту" задля сприяння держави вивченню української мови. Проект закону № 10159 зареєстрований на сайті Верховної Ради. Згідно з законопроектом, Кабмін пропонує внести до закону України "Про освіту" ряд змін, зокрема, затвердити вимоги до рівня володіння українською...Докладно

19.03.2019 22:01

У VIIІ Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформаційних технологій беруть участь 26 команд з усієї України

Вісімнадцять років тому у Дніпропетровську авторським учительським колективом була започаткована учнівська олімпіада з інформаційних технологій, яка в 2012-му набула статусу всеукраїнської.  Наразі цей популярний освітній стартап вже увосьме проводиться під патронатом Міністерства освіти і науки України та Інституту...Докладно

19.03.2019 21:39

200 представників українських ЗВО долучилися до тренінгу з інноваційного навчання від естонських колег

Близько 200 представників українських університетів пройшли безкоштовний тренінг з інноваційного навчання у вищій освіті, де передовим досвідом з ними поділилися естонські колеги. Навчання відбулося сьогодні, 19 березня 2019 року, й було організоване МОН спільно з ГО «Платформа інноваційного партнерства» (YЕР)...Докладно

19.03.2019 21:25

Якою буде методика та форма експертного оцінювання вчителів під час сертифікації

Державна служба якості освіти затвердила методику та форму експертного оцінювання вчителів під час сертифікації. Відповідні накази служби опубліковані на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. “Методика включає 5 критеріїв, що розкриваються через 20 показників, опис методів збирання інформації експертами...Докладно

19.03.2019 16:17

Оприлюднено правильні відповіді і завдання пробного ЗНО з української мови і літератури. ВІДЕО

На сайті УЦОЯО у розділі «Пробне ЗНО» розміщено правильні відповіді на завдання пробного тесту з української мови і літератури. Відтак учасники, які брали участь у пробному тестуванні, зможуть перевірити правильність виконання завдань і вирахувати кількість набраних тестових балів. Максимальна кількість балів,...Докладно

19.03.2019 15:59

Сьогодні завершується реєстрація на ДПА у формі ЗНО

До 18 березня 2019 року керівники закладів освіти мають надіслати комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО. Наразі регіональні центри якості освіти виготовили 308 602 сертифікати учасника зовнішнього незалежного оцінювання, що становить...Докладно

18.03.2019 18:04

Більше новин рубрики "Освіта та наука в Україні"

Новини інших рубрик

Більше новин