реєстрація

Новини освіти та науки в Україні та світі

[ русский ] ЗНО-2019: дати проведення та перелік документів для реєстрації

До ЗНО в Україні залишилося зовсім небагато часу. Поки майбутні студенти намагаються вивчити весь навчальний матеріал, ми вирішили нагадати вам все найважливіше про ЗНО 2019 в Україні. Читайте повний графік іспитів, коли і який предмет складати, які документи потрібні для реєстрації на ЗНО і коли будуть тестові іспити.

ЗНО 2019: дати реєстрації

Майже за місяць від старту реєстрації на ЗНО 2019 Україна зареєструвалося вже 185 535 чоловік. Це трохи менше 60% від очікуваної кількості випускників всіх шкіл України. Триватиме реєстрація до 25 березня.

Якщо звернути увагу на карту країни, то можна зрозуміти, що найбільше зареєстровано людей з Києва та Дніпропетровської області, але в Тернопільській і Вінницькій області ситуація повністю протилежна.

Також, важливо відзначити, що в тестовому ЗНО абітурієнти віддають перевагу українській мові і літературі – 184 409 осіб, історії України – 122916 та математики – 87 002. Далі за популярністю йдуть такі предмети – англійська мова та географія.

Максимальна кількість предметів, яку можуть складати абітурієнти – 4. А всього є можливість вибирати з 11.

ЗНО 2019: які потрібні документи для реєстрації і коли їх подавати

Як ми вже вам говорили останній день реєстрації на ЗНО 2019 – 25 березня. Керівники навчальних закладів зможуть зареєструвати учнів для складання ДПА в формі ЗНО до 18 березня. Після того, як зареєструвалися і подали в електронному вигляді всі необхідні документи, учні отримають індивідуальний сертифікат і інформаційний бюлетень поштою.

Всі абітурієнти, які зареєструвалися, повинні будуть роздрукувати запрошення-перепустку з зазначенням часу і місця проведення ЗНО 2019 пізніше 30 квітня 2019.

Але також буде проходити реєстрація для додаткового тестування – з 3 по 20 травня. Вона створена для учасників АТО і абітурієнтів з непідконтрольних територій.

Всі документи в цьому році потрібно подавати в електронному вигляді при заповненні реєстраційної карти кожен абітурієнт повинен вказати:

  • тип документа, що засвідчує особу;
  • дату народження;
  • Адреса електронної пошти;
  • номер телефону;
  • інформацію про навчальний заклад;
  • категорію випускника;
  • місце проведення ЗНО;
  • адреса для отримання кореспонденції.

Після того, як людина заповнить цю карту і подасть всі документи, вона має написати заяву на ім'я директора відповідного центру оцінювання. Крім цього, туди потрібно прикріпити фото розміном 3х4.

Список документів для реєстрації:

  • заповнена реєстраційна картка;
  • копія паспорта;
  • копія документа про повну загальну середню освіту або довідка про те, що на даний момент є учнем.

Крім цього на всіх копіях потрібно дописати "Згідно з оригіналом", дописати ім'я, прізвище, по батькові та поставити підпис абітурієнта.

Абітурієнти цього року подають документи в середній навчальний заклад, який закінчують, випускники минулих років – рекомендованим листом відправляють в центр оцінювання якості освіти.

Після того, як всі документи будуть оброблені, абітурієнт отримує спеціальний сертифікат і інформаційний бюлетень. Це означає, що реєстрація на ЗНО у абітурієнта пройшла успішно.

ЗНО 2019: дати і графік проведення

Зовнішнє незалежне тестування в Україні розпочнеться 21 травня і триватиме до 13 червня. За цей період часу всі випускники мають будуть скласти тести. Графік ЗНО в Україні 2019 виглядає наступним чином:

  • 21 травня – математика (вівторок);
  • 23 травня – українська мова і література (четвер);
  • 27 травня – іспанську та французьку мову (понеділок);
  • 28 травня – англійська мова (вівторок);
  • 30 травня – фізика (четвер);
  • 4 червня – історія України (Вівторок);
  • 6 червня – біологія (четвер);
  • 11 червня – географія (вівторок);
  • 13 червня – хімія (четвер).

 

13.03.2019 09:14, за матеріалами: https://znaj.ua/

Інші новини рубрики "Освіта та наука в Україні"

Ігор Лікарчук: вчитель пенсійного віку працює гірше, ніж молодий вчитель?

Укотре про одне й те саме. Хто, де, і як обґрунтував, що вчитель пенсійного віку працює гірше, ніж молодий вчитель? Нероб і таких, кого на десятки метрів не можна допускати до учнів, є достатньо і серед пенсіонерів, і серед молодшого покоління педагогів. Які в нашій освіті є критерії оцінювання якості роботи вчителя,...Докладно

20.05.2019 13:34

«Київський вальс – 2019»: серед випускників 11-х класів на Співочому полі відбувся XIV Міський фестиваль-конкурс

У рамках відзначення Дня Європи в місті Києві 18 травня 2019 року на Співочому полі Печерського ландшафтного парку відбувся XIV Міський фестиваль-конкурс «Київський вальс – 2019» серед випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва. Патріотично-виховний захід розпочали з вшанування пам'яті жертв...Докладно

20.05.2019 13:07

Завтра в Україні стартує ЗНО-2019

21 травня тестуванням з математики розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50. Зовнішнє незалежне оцінювання  розпочнеться об 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено...Докладно

20.05.2019 12:36

Професійний дисбаланс або як вибрати майбутню професію

Половина української молоді працює не за фахом, а ще третина хочуть змінити ту професію, яку вибрали раніше. Школярі не можуть вибрати ту спеціальність, яка буде їм до душі надалі, і вступають куди доведеться. Про це пише "Сегодня". ...Докладно

20.05.2019 09:24

Україна вітає найкращих знавців української мови, переможців XІХ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика

16 травня 2019 року в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка нагородили найкращих знавців української мови – переможців XIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Захід об’єднав шанувальників українського слова: учнів, студентів, педагогів, меценатів, письменників,...Докладно

19.05.2019 13:24

ЗНО-2019: стартує 21 травня іспитом з математики

З наступного тижня розпочинається зовнішнє незалежне тестування. Перший тест - з математики - пройде у вівторок, 21 травня. Графік проведення зовнішнього незалежного тестування оприлюднив на своїй сторінці в мережі Фейсбук Український центр оцінювання якості освіти.  ...Докладно

19.05.2019 12:15

Більше новин рубрики "Освіта та наука в Україні"

Новини інших рубрик

Більше новин