Періодичні видання // Щотижнева інформаційно-аналітична газета "Учись Работай...

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Щотижнева інформаційно-аналітична газета
"Учись Работай Отдыхай"

Обкладинка

Тематика: Наше видання об'єднує повну інформацію про три найбільш важливі сфери в житті сучасної людини: навчання, роботу, відпочинок. Вся інформація поділена по рубрикам, зміст яких відповідає назві газети. В кожному номері Ви знайдете велику кількість актуальних вакансій, інформацію про кадровий ринок, останні новини освіти та культури, кращі пропозиції навчальних закладів, репертуар театрів і кінотеатрів Києва, а також пізнавальні аналітичні статті стосовно різноманітних професій, особливостей працевлаштування, вибору навчального закладу, місць відпочинку. Засновник та видавець: ЗАТ "Фортунат".

Розповсюдження: Газету можна придбати у кіосках ВАТ "Союздрук", відділеннях "Укрпошти" та у приватних продавців преси Києва та Київської області. Частина тиражу безкоштовно розповсюджується на конференціях, семінарах, виставках; передається у посольства, органи державного управління, бібліотеки, Київський міський центр зайнятості тощо.

"Учись Работай Отдыхай" мають міцні робочі стосунки з Міністерством освіти та науки України, Міністерством праці і соціальної політики України, Київським міським центром зайнятості, Британською Радою в Україні, Німецьким культурним центром "Гете-інститут в Україні".

Контакти:

Адреса:
Україна, Київ, вул. Гонти, 3-а, к. 402
Тел.:
(44) 456-43-57, 455-58-67
Факс:
(44) 453-43-34
E-mail:
rabota@fortunat.kiev.ua

Попередня сторінка розділу: Періодичні видання

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.