Студенту

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Студенту

Так хто ж це такий - студент? Чим він відрізняється від інших людей? От що із цього приводу можна прочитати у Великий радянської енциклопедії: Студент (від лат. studens - той, хто наполегливо працює, займається) - учень вищого, у деяких країнах і середнього навчального закладу.

читати далі... ]

Актуальні пропозиції навчання:

Тематичні рубрики:

Спеціалізований розділ "Робота освітянам та молоді"

Шукаєш роботу? Розміщуй резюме. "Робота освітянам та молоді" - новий спеціалізований розділ, в якому Ви зможете розмістити одне чи декілька резюме для пошуку вакансій разових або сезонних робіт, пропозицій стажування. Розміщення резюме потребує реєстрації на сайті. Окрім того, в розділі можна ознайомитися з тематичними публікаціями щодо пошуку роботи, порадами щодо написання резюме та проходження співбесіди, дізнатись більше про свої права згідно Кодексу законів про працю.


Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.