Студенту // Студентська сім'я // Право // Розпорядження МОНУ від 14 березня 2...

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Міністерства освіти і науки України
(від 14 березня 2001 р. №92-р, м.Київ)

Про заходи щодо підтримки становлення та розвитку студентської сім'ї

(Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ №1757 від 25.12.2004)

1. Схвалити заходи щодо підтримки становлення та розвитку студентської сім'ї (додаються).

2. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, які мають у сфері управління вищі навчальні заклади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити контроль за виконанням заходів щодо підтримки становлення та розвитку студентської сім'ї.

Прем'єр-міністр України В.Ющенко

ЗАХОДИ
щодо підтримки становлення та розвитку студентської сім'ї

(У тексті заходів слово "Держкоммолодьспорттуризм" в усіх відмінках замінено словом "Мінсім'ядітимолодь" у відповідному відмінку згідно з Постановою КМ №1757 від 25.12.2004)

Подати пропозиції про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 січня 1993 р. №50 "Про стипендіальне забезпечення студентів, учнів, слухачів навчальних закладів, а також аспірантів і докторантів" з метою забезпечення виплати стипендії студентам, які не мають академічної заборгованості, з числа студентських сімей з дітьми.

МОН, Мінфін, Мін'юст.

Вересень 2001 року.

Забезпечувати першочергове працевлаштування в межах одного населеного пункту подружжя випускників вищих навчальних закладів.

Мінпраці, Мінекономіки, МОН, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Починаючи з 2001 року.

Сформувати регіональні банки даних тимчасових робочих місць з метою вторинної зайнятості студентських сімей (подружжя, яке навчається у вищих навчальних закладах з відривом від виробництва) у вільний від навчання час, у тому числі позачергове зарахування до студентських трудових загонів членів студентських сімей на час канікул.

Мінпраці, МОН, Мінсім'ядітимолодь, інші центральні органи виконавчої влади, які мають у сфері управління вищі навчальні заклади.

2001 рік.

Забезпечувати першочергове надання студентським сім'ям окремих кімнат у гуртожитках.

МОН, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади, які мають у сфері управління вищі навчальні заклади.

Починаючи з 2001 року.

Сприяти позачерговому прийому до дошкільних навчальних закладів дітей із студентських сімей незалежно від місця проживання, створенню умов для перебування таких дітей в дошкільному закладі за режимом, який найбільше влаштовує студентську сім'ю.

МОН, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Постійно.

Сприяти відпочинку та оздоровленню студентських сімей з дітьми і дітей із студентських сімей на базі оздоровчо-спортивних студентських таборів.

МОН, інші центральні органи виконавчої влади, які мають у сфері управління вищі навчальні заклади.

Постійно.

Забезпечувати надання центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді необхідної інформаційної, психологічної, соціально-педагогічної, соціально-правової допомоги студентським сім'ям.

Мінсім'ядітимолодь, Мінпраці, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Постійно.

(Абзац сьомий із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ №1757 від 25.12.2004)

Сприяти громадським організаціям, у тому числі благодійним фондам, діяльність яких спрямована на підтримку і розвиток студентської сім'ї.

МОН, інші центральні органи виконавчої влади, які мають у сфері управління вищі навчальні заклади.

Постійно.

Передбачати у державній статистичній звітності інформацію щодо студентських сімей.

Держкомстат, МОН.

Починаючи з 2002 року.

Забезпечувати висвітлення у засобах масової інформації проблем студентських сімей та здійснення заходів, спрямованих на підвищення їх соціально-економічного захисту, а також поширювати передовий досвід розв'язання цих проблем.

Держкомінформ, МОН, Мінсім'ядітимолодь.

Постійно.

Попередня сторінка розділу: Право

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.