Студенту // Навчання у вищій школі // Право // Постанова КМУ від 27 лис...

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

ПОСТАНОВА

Кабінету міністрів України
(від 27 листопада 1991 р. №342, м.Київ)

Про заснування державних іменних стипендій для студентів і аспірантів із числа осіб українського походження, які проживають за межами України

Відповідно до Державної програми розвитку української мови та інших національних мов і з метою сприяння особам українського походження, які проживають за межами республіки, у вивченні української мови й літератури, історії та культури, проведенні дослідницьких робіт з українознавства Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Заснувати для студентів і аспірантів із числа осіб українського походження, які проживають за межами України, 36 державних стипендій: імені М. Грушевського, М. Драгоманова - в галузі історії та культурології; імені Б. Грінченка, О. Потебні, М. Рильського, І. Франка - в галузі української мови та літератури. Указані стипендії виплачуються починаючи з 1992 року студентам у розмірі 300 крб., аспірантам у розмірі 350 крб. на місяць і розподіляються між навчальними закладами та науковими установами міністерств і Академії наук України згідно з додатком. Виплату стипендій здійснювати за рахунок коштів, виділених Міністерству вищої освіти, Міністерству народної освіти, Міністерству культури та Академії наук України. Міністерствам і Академії наук України затвердити положення про вказані державні іменні стипендії та порядок їх надання.

2. Міністерству вищої освіти, Міністерству народної освіти, Міністерству культури і Академії наук України разом з Міністерством закордонних справ України, Комітетом у справах національностей при Кабінеті Міністрів України, Товариством культурних зв'язків з українцями за кордоном, Всеукраїнським товариством "Просвіта" імені Тараса Шевченка та Республіканською асоціацією українознавців забезпечувати добір і направлення на навчання у вищі навчальні заклади та наукові установи України молоді українського походження, яка проживає за межами республіки. Координацію цієї роботи покласти на Міністерство вищої освіти України.

Прем'єр-міністр України В.Фокін

Державний секретар Кабінету Міністрів України В.Пєхота

Додатки до документу

Файл містить додатки до постанови КМУ - Розподіл державних іменних стипендій.
Завантажити (формат DOC, розмір 25 Кб)

Попередня сторінка розділу: Право

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.