Студенту // Навчання у вищій школі // Право // Постанова ВРУ від 5 черв...

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

ПОСТАНОВА

Верховної Ради України
(5 червня 1996 року №226/96-ВР, м.Київ)

Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих закладів освіти

З метою морального і матеріального заохочення здобуття вищої освіти студентами вищих закладів освіти Верховна Рада України постановляє:

1. Заснувати для студентів вищих закладів освіти всіх рівнів акредитації, які виявили особливі успіхи в навчанні та науковій роботі, 500 іменних стипендій Верховної Ради України, у тому числі: 175 стипендій - студентам вищих закладів освіти I і II рівнів акредитації; 325 стипендій - студентам вищих закладів освіти III і IV рівнів акредитації.

2. Установити розміри іменних стипендій Верховної Ради України з 1 вересня 1996 року виходячи з розмірів стипендій, передбачених для студентів вищих закладів освіти I і II, III і IV рівнів акредитації, які навчаються на відмінно, збільшених на коефіцієнт 3,2.

3. Установити, що призначення іменних стипендій студентам вищих закладів освіти провадиться наказами керівників міністерств і відомств, яким підпорядковані заклади освіти, щорічно з 1 вересня на один навчальний рік за наслідками екзаменаційних сесій.

4. Доручити Міністерству освіти України розподіляти іменні стипендії між міністерствами і відомствами, яким підпорядковані вищі заклади освіти, у межах кількості стипендій, встановлених Верховною Радою України.

5. Міністерству освіти України в місячний термін розробити і за погодженням з Комісією Верховної Ради України з питань науки та народної освіти затвердити положення про порядок призначення іменних стипендій Верховної Ради України.

6. Кабінету Міністрів України при розробці проектів державного бюджету щорічно передбачати бюджетні асигнування, необхідні для виплати іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих закладів освіти.

Голова Верховної Ради України О.Мороз

Додатки до документу

Файл містить розрахунок стипендій Верховної Ради України студентам вищих закладів освіти України
Завантажити (формат DOC, розмір 21 Кб)

Попередня сторінка розділу: Право

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.