Студенту // Навчання у вищій школі // Право // Наказ Міністерства освіт...

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

НАКАЗ

Міністерства освіти і науки України
(від 28 листопада 2002 р. №678, м.Київ)

Про затвердження зразка і Положення про порядок видачі студентського квитка іноземця

Відповідно до Положення про прийом іноземців та осіб без громадянства на навчання до вищих навчальних закладів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 серпня 1998 року №1238, наказую:

1. Затвердити зразок і Положення про порядок видачі студентського квитка іноземця, що додаються.

2. Покласти на інститут міжнародного співробітництва Київського національного торговельно-економічного університету обов'язки щодо замовлення на виготовлення та видачі навчальним закладам бланків студентського квитка іноземця.

3. Витрати на виготовлення студентського квитка іноземця відшкодовуються замовником у встановленому законодавством порядку.

4. Студентський квиток, виданий вищими навчальними закладами студентам-іноземцям, до введення в дію цього Положення є дійсним до 01.01.2003.

5. Департаменту міжнародного співробітництва (Сухолиткий О.С.) подати цей наказ до Міністерства юстиції України для проведення державної реєстрації в установленому порядку.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Міністр В.Г.Кремень

Погоджено:

Заступник державного секретаря Міністерства внутрішніх справ України В.І.Варенко

ОПИС
студентського квитка іноземця

Студентський квиток іноземця являє собою книжку розміром 88 х 125 мм у складеному вигляді і 176 х 125 мм у розгорнутому вигляді, виготовлений з твердої обкладинки, обтягнутої лідерином темно-коричневого кольору, та 4 внутрішніх сторінок - з паперу із захисними елементами.

На лицевій сторінці обкладинки у верхній частині студентського квитка жовтим кольором зроблено напис "Україна", нижче - зображення Державного герба України, під ним напис "Студентський квиток іноземця".

Усі написи на внутрішніх сторінках студентського квитка виконуються фарбою чорного кольору.

На внутрішньому лівому боці обкладинки у верхній його частині зроблено напис "Україна" нижче - зображення Державного прапора України і напис "Студентський квиток іноземця".

На внутрішні сторінки і правий внутрішній бік обкладинки студентського квитка нанесено зображення Державного герба України, синьо-жовту захисну сітку і перфоровано серію і номер.

На першій сторінці студентського квитка передбачено такі записи: місце для фотокартки, прізвище та ім'я, стать, дата народження, місце народження, підпис власника.

На другій сторінці - номер паспортного документа, громадянство, повна назва вищого навчального закладу, який видав студентський квиток, посада та підпис відповідальної особи, дата видачі.

Третя сторінка використовується для запису терміну дії студентського квитка, а четверта - для запису місця проживання.

На внутрішній сторінці правого боку обкладинки наводиться витяг з Положення про порядок видачі студентського квитка іноземця.

Начальник департаменту міжнародного співробітництва О.С.Сухолиткий

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок видачі студентського квитка іноземця

1. Студентський квиток іноземця (далі - студентський квиток) є документом, що підтверджує статус іноземного студента та додатково посвідчує особу й мету її перебування на території України.

2. Бланки студентського квитка виготовляються як документи суворого обліку в Державному центрі виготовлення паспортних документів.

3. Студентські квитки видаються навчальним закладам, які мають ліцензію на навчання іноземців.

4. Заявки на виготовлення студентського квитка подаються навчальними закладами до інституту міжнародного співробітництва Київського національного торговельно-економічного університету довільної форми із зазначенням їх кількості. До заявки додаються: копія ліцензії на право навчального закладу здійснювати навчання іноземців; копія платіжного доручення або іншого документа про оплату замовлення.

5. Бланки студентського квитка обліковуються бухгалтеріями як бланки суворої звітності та інвентаризації, зберігаються у шафах, що не згорають, зачиняються та опломбовуються відповідальними за це особами.

6. Студентський квиток видається іноземцю навчальним закладом на підставі наказу про його зарахування для навчання.

7. Записи в студентському квитку здійснюються від руки, української мовою, каліграфічним почерком, чорною тушшю. Виправлення тексту не дозволяється.

8. Термін дії студентського квитка встановлюється відповідно до терміну реєстрації в органах внутрішніх справ паспортного документа іноземця або особи без громадянства.

9. Студентський квиток підписує керівник навчального закладу, а його підпис засвідчується печаткою.

10. Видача студентського квитка здійснюється під розпис студента та реєструється у журналі обліку документів суворої звітності навчального закладу.

11. Про втрату студентського квитка іноземець негайно повідомляє письмово навчальний заклад, який його видав. Замість втраченого видається новий студентський квиток.

12. Обмін студентського квитка проводиться навчальним закладом, який його видав, у разі: зміни прізвища або імені; непридатності для користування.

13. Обмін студентського квитка у зв'язку із зміною прізвища або імені проводиться на підставі заяви студента, до якої додаються фотокартка розміром 3х4см і копія документа, що підтверджує факт зміни прізвища або імені, а обмін квитка, не придатного для використання,- на підставі заяви студента, до якої додається фотокартка розміром 3х4 см. Під час обміну студентського квитка раніше виданий студентський квиток підлягає поверненню до навчального закладу.

14. Непридатні та зіпсовані бланки студентського квитка знищуються і списуються з обліку в установленому порядку із складанням відповідного акта навчальним закладом.

15. У разі переведення іноземця для продовження навчання в інший навчальний заклад або в разі закінчення навчання студентський квиток підлягає поверненню до навчального закладу. У разі дострокового відрахування з навчального закладу студентський квиток підлягає вилученню адміністрацією навчального закладу.

16. Вилучення студентського квитка забороняється, крім випадків, передбачених законодавством України.

Начальник департаменту міжнародного співробітництва О.С.Сухолиткий

Додатки до документу

Файл містить зразок студентського квитка іноземця та його опис
Завантажити (формат DOC, розмір 39 Кб)

Попередня сторінка розділу: Право

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.