Студенту // Навчання у вищій школі // Право // Постанова ВРУ від 24 жов...

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

ПОСТАНОВА

Верховної Ради України
(від 24 жовтня 2002 р. №218-IV, м.Київ)

Про заснування соціальних стипендій Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей

Відповідно до статті 53 Конституції України, Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" з метою моральної і матеріальної підтримки студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей, заохочення молоді до здобуття вищої освіти Верховна Рада України постановляє:

1. Заснувати для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей 150 соціальних стипендій Верховної Ради України, у тому числі:

50 стипендій - для студентів вищих навчальних закладів I та II рівнів акредитації;

100 стипендій - для студентів вищих навчальних закладів III та IV рівнів акредитації.

2. Установити розміри соціальних стипендій Верховної Ради України з 1 вересня 2003 року виходячи з розмірів стипендій, передбачених для студентів вищих навчальних закладів освіти I, II, III та IV рівнів акредитації, збільшених на коефіцієнт 3,0.

3. Затвердити Положення про порядок призначення соціальних стипендій студентам вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей (додається).

4. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму розподілити соціальні стипендії Верховної Ради України між міністерствами і відомствами, яким підпорядковані вищі навчальні заклади, у межах кількості стипендій, встановленої Верховною Радою України.

5. Комітету Верховної Ради України з питань бюджету щорічно при розробці проекту закону про Державний бюджет України передбачати додаткові бюджетні асигнування, необхідні для виплати зазначених стипендій Верховної Ради України.

Голова Верховної Ради України В. Литвин

Додаток до Постанови Верховної Ради України від 24 жовтня 2002 року №218-IV

ПОЛОЖЕННЯ
Про порядок призначення соціальних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей

1. Соціальна стипендія Верховної Ради України призначається студентам вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей, які виявили успіхи в навчанні.

Зазначена стипендія виплачується студентам таких типів вищих навчальних закладів: класичні університети, педагогічні, технічні, технологічні, охорони здоров'я, юридичні, сільськогосподарські, економічні та управління, архітектури та будівництва, транспорту, підприємництва та торгівлі, культури, фізкультури і спорту, живопису, скульптури та дизайну.

2. Кандидатури на отримання соціальних стипендій Верховної Ради України висуваються вченими радами відповідних вищих навчальних закладів.

3. Призначення стипендій Верховної Ради України проводиться щорічно з 1 вересня на один навчальний рік розпорядженням Голови Верховної Ради України за поданням Комітету Верховної Ради України з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму згідно з відповідними пропозиціями обласних державних адміністрацій.

4. Позбавлення або призупинення виплати стипендій Верховної Ради України проводиться за поданням, порядок якого визначений у пункті 3 цього Положення, за порушення стипендіатом навчальної дисципліни, у разі відрахування стипендіата із навчального закладу або від'їзду за кордон на навчання (крім випадків, коли останнє відбувається за направленням навчального закладу, де він навчається), роботу та з інших причин.

Попередня сторінка розділу: Право

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.