Студенту // Навчання у вищій школі // Право // Постанова КМУ від 26 кві...

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

ПОСТАНОВА

Кабінету міністрів України
(від 26 квітня 2003 р. №633, м.Київ)

Про заснування академічної стипендії імені В.М. Чорновола студентам факультетів (інститутів) журналістики вищих навчальних закладів

(Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ №882 від 12.07.2004)

(У назві і тексті постанови слово "стипендія" в усіх відмінках і формах числа замінено словами "академічна стипендія" у відповідному відмінку і числі згідно з Постановою КМ №882 від 12.07.2004)

З метою вшанування пам'яті Героя України В.М. Чорновола Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Заснувати 5 академічних стипендій імені В.М. Чорновола студентам факультетів (інститутів) журналістики вищих навчальних закладів.

2. Затвердити Положення про академічну стипендію імені В.М. Чорновола студентам факультетів (інститутів) журналістики вищих навчальних закладів, що додається.

Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ

ПОЛОЖЕННЯ
про академічну стипендію імені В.М. Чорновола студентам факультетів (інститутів) журналістики вищих навчальних закладів

(У Положенні слово "стипендія" в усіх відмінках і формах числа замінено словами "академічна стипендія " у відповідному відмінку і числі згідно з Постановою КМ №882 від 12.07.2004)

1. Академічна стипендія імені В.М. Чорновола (далі - стипендія) призначається студентам денної форми навчання факультетів (інститутів) журналістики державних вищих навчальних закладів (далі - вищі навчальні заклади), які найбільше відзначилися в навчальній та творчій роботі, починаючи з другого курсу.

2. Кандидати на отримання академічної стипендії висуваються вченими радами вищих навчальних закладів двічі на рік за результатами екзаменаційної сесії.

3. Вищий навчальний заклад, який висунув кандидата на здобуття академічної стипендії, надсилає протягом двох тижнів після закінчення екзаменаційної сесії МОН мотивоване подання, в якому відзначає успішність кандидата, його творчу роботу та участь у громадському житті навчального закладу, а також витяг з протоколу засідання вченої ради.

4. МОН разом з Національною спілкою журналістів здійснює відбір кандидатів на здобуття академічної стипендії і протягом двох тижнів видає наказ про призначення академічної стипендії. Порядок відбору кандидатів на здобуття академічної стипендії визначається МОН разом з Національною спілкою журналістів.

5. Академічна стипендія імені В.М. Чорновола призначається з першого числа місяця, що настає після закінчення семестрового контролю, за результатами якого студенту призначена зазначена стипендія, у межах коштів, передбачених у загальному фонді кошторисів вищих навчальних закладів на стипендіальне забезпечення. Розмір академічної стипендії імені В.М. Чорновола дорівнює 3,125 мінімальної академічної стипендії студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації. (Пункт 5 в редакції Постанови КМ №882 від 12.07.2004)

6. Позбавлення студента академічної стипендії може бути здійснено наказом МОН за умови подання відповідного рішення вченої ради вищого навчального закладу.

Попередня сторінка розділу: Право

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.