Студенту // Навчання у вищій школі // Право // Постанова КМУ від від 22...

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

ПОСТАНОВА

Кабінету міністрів України
(від 22 лютого 2006 р. №209, м.Київ)

Про академічну стипендію імені М.С. Грушевського для студентів та аспірантів вищих навчальних закладів

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Положення про академічну стипендію імені М.С. Грушевського для студентів та аспірантів вищих навчальних закладів, що додається.

2. Установити, що 70 академічних стипендій призначаються студентам і 30 - аспірантам вищих навчальних закладів.

3. У пункті 6 постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 1996 р. №1542 "Про впорядкування виплати стипендій аспірантам, а також академічних стипендій Президента України, іменних стипендій студентам, учням навчальних закладів та аспірантам" (ЗП України, 1996 р., №21, ст. 593; Офіційний вісник України, 2004 р., №28, ст. 1871) слова "та академічні стипендії імені М.С. Грушевського студентам вищих навчальних закладів та аспірантам" виключити.

Прем'єр-міністр України Ю .Єхануров

ПОЛОЖЕННЯ
про академічну стипендію імені М.С. Грушевського для студентів та аспірантів вищих навчальних закладів

1. Академічна стипендія імені М.С. Грушевського (далі - стипендія) призначається студентам та аспірантам державних вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації (далі - вищі навчальні заклади) денної форми навчання, які найбільше відзначилися в навчальній та науковій роботі, починаючи з другого курсу.

2. Розподіл стипендій між вищими навчальними закладами здійснюється центральним органом виконавчої влади, який має у своєму підпорядкуванні вищі навчальні заклади, у межах кількості стипендій, встановленої МОН.

3. Кандидати на отримання стипендії висуваються вченими радами вищих навчальних закладів.

4. Призначення стипендій студентам вищих навчальних закладів здійснюється двічі на рік за результатами екзаменаційної сесії протягом місяця після її закінчення, аспірантам - один раз на рік наказами керівників центральних органів виконавчої влади, яким підпорядковані вищі навчальні заклади.

5. Вищий навчальний заклад, який висунув кандидата на призначення стипендії, надсилає протягом двох тижнів після закінчення екзаменаційної сесії центральному органу виконавчої влади, якому підпорядкований вищий навчальний заклад, мотивоване подання, в якому відзначає успішність кандидата, його наукову або творчу роботу та участь у громадському житті навчального закладу, а також витяг з протоколу засідання вченої ради про висунення кандидата на призначення стипендії.

6. Студентам стипендія виплачується з першого числа місяця, що настає після закінчення екзаменаційної сесії, у межах коштів, передбачених у загальному фонді кошторисів вищих навчальних закладів на стипендіальне забезпечення, аспірантам - з дня призначення стипендії.

7. Студенти вищих навчальних закладів та аспіранти можуть бути позбавлені стипендії наказами керівників центральних органів виконавчої влади, яким підпорядковані вищі навчальні заклади, за умови подання відповідних рішень вчених рад вищих навчальних закладів.

Попередня сторінка розділу: Право

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.