ЗНО 2014 // Новини ЗНО // Всі 998 тисяч сертифікатів зовнішнього тестування д...

реєстрація

Зверніть увагу!

Всі 998 тисяч сертифікатів зовнішнього тестування доставлено

Український центр оцінювання якості освіти завершив доставку сертифікатів зовнішнього оцінювання до пунктів реєстрації учасників.

Зокрема, до всіх областей України доставлено сертифікати з результатами зовнішнього незалежного оцінювання із всесвітньої історії, хімії, біології, географії, фізики, основ правознавства, основ економіки та зарубіжної літератури. Про це повідомляє Інформаційний центр незалежного оцінювання.

Нагадаємо, учасники тестування мають особисто отримати сертифікати зі своїми результатами на пунктах реєстрації. Сертифікати з інших предметів - української мови, математики та історії України - були доставлені до пунктів реєстрації ще у травні.

Загалом в рамках основної сесії зовнішнього оцінювання, що тривала з 22 квітня до 4 червня, було написано 997 тисяч 897 тестів. Для учасників тестування працювало 4600 пунктів тестування, в яких розміщувалася 81 тисяча аудиторій. Середня явка на тестування склала 76%.

Нагадаємо, учасники мають забрати свої сертифікати якнайшвидше. Сертифікати, по які не з'являться учасники тестування, після 1 серпня будуть відкликані Українським центром оцінювання якості освіти.

Матеріал від 18 червня 2008 р.
(Джерело: Освітній портал)

Попередня сторінка розділу: Новини ЗНО

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.