Вищі навчальні заклади України // Харківський торговельно-економічний інститу...

реєстрація

Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету

Загальна iнформацiя | Пiдготовче вiддiлення | Приймальна комiсiя
Факультети | Гуртожитки | Фотогалерея
Статус державний
Тип інститут
Акредитація IV
Ліцензія АВ № 498268
Підпорядкованість Міністерство освіти і науки
Керівник ВНЗ директор Гурова Капіталіна Дмитрівна, к.е.н., доцент
Адреса 61045, Харківська обл., м. Харків, пров. О.Яроша 8
Телефони (057) 340-10-71, 340-45-87
Факс (057) 340-45-87
Web-сайт www.htei.org.ua
E-mail htei.knteu@gmail.com
Військова кафедра присутня
Дата заснування 1931 р.

Наш навчальний заклад розпочав свою історію у 1931 році. Подолавши довгий шлях удосконалення і реформування відповідно до вимог часу, розвитку економіки та згідно з наказом МОН УКраїни №33 від 21.01.2005 року, наш навчальний заклад перетворився на Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно- економічного університету. ХТЕІ КНТЕУ здобув право на проведення освітньої діяльності, пов'язаної з наданням вищої освіти на рівні освітньо-кваліфікаційних вимог до бакалавра, спеціаліста і магістра з напрямів (спеціальностей, професій) відповідно до ліцензування (Ліцензія серія АВ № 498268). Інститут є одним з провідних державних навчальних закладів регіону з підготовки фахівців з економіки для невиробничої сфери з ухилом на торгівлю, ресторанний, готельний, туристичний бізнес, фінансову систему та митну службу. В інституті більше двох тисяч студентів, які навчаються за денною та заочною формою на двох факультетах та 8 кафедрах.

Умови співпраці з ВНЗ - переглянути

Cторінку редагує вповноважений представник вищого навчального закладу, відповідальність за зміст розміщеної інфорамції несе ВНЗ.

Увага! Зареєстровані користувачі можуть залишити власний відгук щодо цього ВНЗ в відповідній гілці форуму або надіслати виправлення якщо помітили неточність.