Вищі навчальні заклади України // Харківський державний університет харчуванн...

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Харківський державний університет харчування та торгівлі

Загальна iнформацiя | Пiдготовче вiддiлення | Приймальна комiсiя
Факультети | Гуртожитки | Фотогалерея
Статус державний
Тип університет
Акредитація IV
Ліцензія АВ №048001
Підпорядкованість Міністерство освіти і науки
Керівник ВНЗ ректор Черевко Олександр Іванович, д.т.н., професор, академік АН України
Адреса 61051, Харківська обл., м. Харків, вул. Клочківська 333
Телефони (57) 3368979; 3494505; 3494598
Факс (57) 337-85-35
Web-сайт www.hduht.edu.ua
E-mail hdatoh@kharkov.com
Військова кафедра присутня
Дата заснування 1967 р.

Харківський державний університет харчування та торгівлі веде свою передісторію від Комерційного училища імені імператора Олександра III. У 1890-93 рр. в м. Харкові за проектом архітектора А.І. Бекетова було побудовано комерційне училище з інтернатом. Ініціатором цього були харківські купці. Керувала училищем Попечительська рада, яка мала в своєму складі авторитетних купців Харкова та почесних громадян міста.

Комерційне училище імені імператора Олександра III мало кілька підвідділів (факультетів): економіко-комерційний, банківсько-страховий, підвідділ місцевого господарства, промисловий відділ.

У грудні 1911 р. Губернське земське зібрання задовольнило ходатайство Харківської купецької громади про створення на базі училища Харківського комерційного інституту. Однак він був створений лише на початку 1916 / 1917 навчального року та проіснував до середини 1918 року.

У 1929 р. було відкрито Харківський інститут радянської торгівлі, який готував фахівців вищої кваліфікації для системи торгівлі та харчування.

Велика Вітчизняна війна тимчасово призупинила діяльність інституту. Після війни у Харкові був відкритий Інститут радянської торгівлі, який у 1959 р. було переведено в м. Донецьк. В Харкові залишився вечірньо-заочний факультет Донецького інституту радянської торгівлі. На базі цього факультету 1 липня 1967 року було створено Харківський інститут громадського харчування.

Інститут здійснював підготовку фахівців за спеціальностями: "Технологія та організація громадського харчування"; "Економіка торгівлі"; "Бухгалтерський облік"; "Товарознавство та організація торгівлі промисловими товарами"; "Товарознавство та організація торгівлі продовольчими товарами".

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 1994 року надано новий статус – Харківська державна академія технології та організації харчування.

11 квітня 2000 року академія акредитована як вищий заклад освіти IV рівня акредитації.

Рішенням Кабінету Міністрів України 11 жовтня 2002 року нашому вищому навчальному закладу надано статус Університету.

Умови співпраці з ВНЗ - переглянути

Увага! Зареєстровані користувачі можуть залишити власний відгук щодо цього ВНЗ в відповідній гілці форуму або надіслати виправлення якщо помітили неточність.