Вищі навчальні заклади України // Харківський національний університет будівн...

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Харківський національний університет будівництва і архітектури

Статус державний
Тип університет
Акредитація IV
Ліцензія серія АВ №498229, дата видачі ліцензії 19.10.2009
Підпорядкованість Міністерство освіти і науки
Керівник ВНЗ ректор Шкодовський Юрій Михайлович, доктор архітектури, професор
Адреса 61002, Харківська обл., м. Харків, вул. Сумська 40
Телефони (057) 700-01-12; 700-07-47
Факс (57) 700-02-50
Web-сайт www.kstuca.kharkov.ua
E-mail office@kstuca.kharkov.ua
Військова кафедра присутня
Дата заснування 1930 р.

У 1930 році на базі будівельного факультету Харківського технологічного інституту та архітектурного факультету Харківського художнього інституту був створений Харківський інженерно-будівельний інститут. Згодом інститут перетворився в могутній вищий навчальний заклад будівельного профілю України, один з найбільших центрів будівельної науки країни. Визнанням високої якості підготовки фахівців, підтвердженням високого рейтингу стало присвоєння йому в 1994 році статусу університету.

За роки свого існування підготовлено і випущено більш 45 тис. фахівців і наукових кадрів для іноземних держав. Зараз в університеті навчаються студенти й аспіранти з 20 країн світу. Про досить високий рівень підготовки фахівців свідчать дипломи переможців олімпіад і конкурси дипломних проектів. На міжнародних і всеукраїнських конкурсах дипломних проектів за фахом "Архітектура" на основі безлічі завойованих дипломів вищих ступенів архітектурна школа ХНУБА визнана ведучої в Україні.

Сьогодні в університеті навчається 6175 студентів по 13 спеціальностям і 3 спеціалізаціями. Учбовий процес здійснюють 470 викладачів, серед яких 14% складають доктори наук, професори і 60% – кандидати наук, доценти. В університеті працюють 15 професорів і викладачів, що мають Почесні звання "Заслужений працівник вищої школи", "Заслужений діяч науки і техніки", "Заслужений архітектор". Лауреатами Державної премії України, дійсними членами і членами-кореспондентами академії наук вищої школи, Академії будівництва, Української академії архітектури, Академії інженерних наук і т.д., обрано більш 20 викладачів університету.

Університет плідно співробітничає з університетами Німеччини, Словаччини, Польщі, США, Китаю, Франції. Сьогодні робота університету спрямована на формування нового покоління фахівців не тількі будівельного та архітекторного профілю, що готові до самостійної творчої роботи, але й економічного спрямовування.

Умови співпраці з ВНЗ - переглянути

Cторінку редагує вповноважений представник вищого навчального закладу, відповідальність за зміст розміщеної інфорамції несе ВНЗ.

Увага! Зареєстровані користувачі можуть залишити власний відгук щодо цього ВНЗ в відповідній гілці форуму або надіслати виправлення якщо помітили неточність.