Вищі навчальні заклади України // Черкаський національний університет ім. Б.Х...

реєстрація

Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького

Загальна iнформацiя | Пiдготовче вiддiлення | Приймальна комiсiя
Факультети | Гуртожитки | Фотогалерея
Статус національний
Тип університет
Акредитація IV
Ліцензія AЕ № 285279 від 18.11.2013 р.
Підпорядкованість Міністерство освіти і науки
Керівник ВНЗ ректор Черевко Олександр Володимирович, доктор економічних наук, професор
Адреса 18031, Черкаська обл., м. Черкаси, бульв. Шевченка 81
Телефони (472) 372142; 374162
Факс (472) 35-44-63
Web-сайт www.cdu.edu.ua
E-mail cic@cdu.edu.ua
Військова кафедра відсутня
Дата заснування 1921 р.

Як вищий навчальний заклад університет започатковано 1921 року в результаті створення Черкаського інституту народної освіти. В 1933 році інститут народної освіти реорганізовано у Черкаський педагогічний інститут. Постановою Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 1995 року № 789 на базі Черкаського державного педагогічного інституту створено Черкаський державний університет імені Богдана Хмельницького.

За 90 років свого існування університет підготував для України майже 80 тисяч висококваліфікованих спеціалістів. Багато з них стали керівниками навчальних закладів, підприємств і організацій, державними і громадськими діячами, академіками, докторами та кандидатами наук, народними та заслуженими вчителями, письменниками.

Нині навчальний заклад має IV рівень акредитації. Тут функціонує 13 факультетів, які ведуть підготовку з 26 спеціальностей і понад 45 спеціалізацій. В університеті навчається 7600 студентів. Підготовка ведеться як на денній, так і заочній та екстернатній формах навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст і магістр.

Навчальний та науково-дослідний процеси забезпечують висококваліфіковані викладачі, в тому числі 9 академіків і членів-кореспондентів галузевих академій наук України, понад 300 докторів наук, професорів, доцентів та кандидатів наук. Крім того, діє аспірантура з 18 наукових спеціальностей. Широкого визнання досягли університетські наукові школи з фізики, лінгвістики, історії, психології. Університет має наукову бібліотеку, видавництво, музейний комплекс.

ЧНУ співпрацює з низкою навчальних закладів, наукових установ та культурологічних організацій не лише в Україні, а й поза її межами, зокрема в Німеччині, Австрії, Бельгії, Нідерландах, Швеції, Франції, Італії, Арабській Республіці Єгипет, Китаї, Канаді, США та ін.

Умови співпраці з ВНЗ - переглянути

Cторінку редагує вповноважений представник вищого навчального закладу, відповідальність за зміст розміщеної інфорамції несе ВНЗ.

Увага! Зареєстровані користувачі можуть залишити власний відгук щодо цього ВНЗ в відповідній гілці форуму або надіслати виправлення якщо помітили неточність.