Вищі навчальні заклади України // ВНЗ "Університет економіки та права "КРОК"

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

ВНЗ "Університет економіки та права "КРОК"

Загальна iнформацiя | Пiдготовче вiддiлення | Приймальна комiсiя
Факультети | Гуртожитки | Фотогалерея
Статус недержавний
Тип університет
Акредитація IV
Ліцензія АГ № 582601 від 14.12.2011
Підпорядкованість Міністерство освіти і науки
Керівник ВНЗ ректор Лаптєв Сергій Михайлович, доцент
Адреса 03113, Київ, вул. Лагерна 30-32
Телефони (44) 455-57-57, 455-57-07
Факс (44) 455-57-57
Web-сайт www.krok.edu.ua
E-mail krok@krok.edu.ua
Військова кафедра присутня
Дата заснування 1992 р.

Про університет

Університет "КРОК" - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. В Університеті "КРОК" впроваджено систему управління якістю відповідно до методології TQM та вимог ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008)*

Університет готує фахівців за напрямами "Правознавство", "Психологія", "Економіка підприємства", "Фінанси і кредит", "Облік і аудит", "Маркетинг", "Менеджмент" ("Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", "Логістика"), "Міжнародна економіка", "Міжнародна інформація", "Міжнародний бізнес", "Комп'ютерні науки".

В Університеті впроваджуються спеціалізовані освітні програми:

Програма "КРОК-Ексклюзив", яка діє в межах напряму підготовки "Міжнародна економіка", відповідає одній із вимог сучасного світу - дає глибокі знання іноземних мов. Програма передбачає вивчення більшості дисциплін вже з І курсу англійською мовою, вивчення німецької та ще однієї іноземної мови на вибір у якості факультативу.

Спільні програми із закордонними навчальними закладами дозволяють їх випускникам отримувати, крім українського державного диплома, диплом відповідного іноземного університету. Це, зокрема, Україно- австрійська програма з експортноорієнтованого менеджменту, реалізована разом із Університетом прикладних наук (м. Кремс, Австрія), та Україно-нідерландський проект з бізнес-адміністрування, розроблений спільно з університетом DUASBP (Нідерланди).

До складу Університету «КРОК» входять Коледж економіки, права та інформаційних технологій, Київський коледж нерухомості, Навчально-науковий інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти, Навчально-науковий інститут менеджменту безпеки, Навчально-науковий інститут інформаційних та комунікаційних технологій, Науково-дослідний інститут проблем національної безпеки України, а також Інститут управління природними ресурсами та Коломийський коледж (м. Коломия).

Навчально-науковий інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти пропонує програми перепідготовки (другої вищої освіти), магістерські програми за напрямом "Специфічні категорії" ("Бізнес- адміністрування", "Управління проектами", "Педагогіка вищої школи", "Інтелектуальна власність" та ін.), курси підвищення кваліфікації, професійні курси, навчання для осіб "третього віку" (пенсіонерів).

Навчально-науковий інститут менеджменту безпеки готує фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем "магістр" зі спеціальності "Управління фінансово-економічною безпекою", здійснює курсову підготовку з підвищення кваліфікації за напрямом "Управління безпекою" та курсову підготовку за напрямом "Організація безпеки підприємств".

Навчально-науковий інститут інформаційних та комунікаційних технологій проводить підготовку фахівців за напрямом "Комп'ютерні науки".

В Університеті працює відділ аспірантури, який здійснює підготовку спеціалістів вищої кваліфікації за економічними, юридичними та психологічними спеціальностями.

Державним визнанням наукових здобутків Університету є відкриття наказами Вищої атестаційної комісії України двох спеціалізованих вчених рад. У навчальному закладі діє Спеціалізована вчена рада Д 26.130.01 із правом прийняття до розгляду та проведення захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) економічних наук за спеціальностями 21.04.01 - Економічна безпека держави, 21.04.02 - Економічна безпека суб'єктів господарської діяльності. Також в Університеті працює Спеціалізована вчена рада К 26.130.02 із правом прийняття до розгляду та проведення захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальностями: 19.00.06 - Юридична психологія, 19.00.10 - Організаційна психологія, економічна психологія.

В Університеті впроваджено дві найбільш зручні форми заочного навчання - недільну та тижневу. Значна кількість студентів віддає перевагу інтенсивним тижневим заняттям (три тижневі сесії протягом семестру). Ті ж, хто не можуть залишати роботу надовго, навчаються у вихідний день - щонеділі.

Департамент довузівської підготовки здійснює підготовку до вступу до коледжів та до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Слухачам пропонуються стаціонарні (двічі на тиждень у будні з 16.00 до 18.50), суботні (щосуботи з 9.00 до 15.00) та заочні підготовчі курси (виконання контрольних робіт).

У якості підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання Університет пропонує пройти тестування минулих років за допомогою інтернет-сайта навчального закладу (www.krok.edu.ua, сервіс "Тестодром") чи в його комп'ютерних класах.

Центр розвитку кар'єри Університету "КРОК" допомагає студентам в пошуку роботи та організовує "Дні кар'єри", під час яких студенти можуть зустрітися з роботодавцями та розглянути можливі варіанти працевлаштування.

До послуг тих, хто навчається в Університеті, - обладнані сучасною технікою комп'ютерні класи, поліграфічний центр, навчально-наукова бібліотека, читальна зала, Культурний центр, можливість брати участь в роботі одного з найкращих в Україні органів студентського самоврядування, а також спортивна та тренажерна зали, фітнес-клуб, їдальня, затишне кафе.

Університет "КРОК" проводить профорієнтаційні консультації для тих, хто ще не визначився з майбутнім фахом. Завітавши до консультаційного відділу приймальної комісії "КРОКу", кожен бажаючий зможе отримати всю необхідну інформацію про програми та можливості, які пропонує навчальний заклад.

Графік роботи відділу:
Пн.-пт. - з 10:00 до 19:00
Сб. - з 10:00 до 15:00

Статтю розміщено на правах реклами

Умови співпраці з ВНЗ - переглянути

Cторінку редагує вповноважений представник вищого навчального закладу, відповідальність за зміст розміщеної інфорамції несе ВНЗ.

Увага! Зареєстровані користувачі можуть залишити власний відгук щодо цього ВНЗ в відповідній гілці форуму або надіслати виправлення якщо помітили неточність.