Вищі навчальні заклади України // Національна академія державного управління ...

реєстрація

Національна академія державного управління при Президентові України

Загальна iнформацiя | Пiдготовче вiддiлення | Приймальна комiсiя
Факультети | Гуртожитки | Фотогалерея
Статус національний
Тип академія
Акредитація IV
Ліцензія АБ № 122442 від 10.05.2005 р.
Підпорядкованість Міністерство освіти і науки
Керівник ВНЗ ректор Приходько Володимир Панасович, кандидат історичних наук
Адреса 03057, Київ, вул. Ежена Потьє 20
Телефони (044) 4556899; 4559602
Факс (44) 455-68-99
Web-сайт www.academy.gov.ua
E-mail webmaster@academy.gov.ua
Військова кафедра відсутня
Дата заснування 30.05.1995 р.

Національна академія державного управління при Президентові України (далі – Академія) заснована Указом Президента України від 30 травня 1995 р. № 398 як головний вищий навчальний заклад у системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування. Сьогодні Академія – всеукраїнський освітній, науковий та методологічний центр державного будівництва, що впливає на прийняття стратегічно важливих державно-управлінських рішень, процеси кадрового і наукового забезпечення адміністративної, політичної, економічної, соціальної реформ в Україні. Значним досягненням за десятирічний період розвитку закладу стало теоретико-методологічне обгрунтування і практичне впровадження державного управління як освітньої та наукової галузей, що зроблено вперше в Україні.

Ураховуючи значний внесок у розвиток державного управління, а також беручи до уваги загальнодержавне та міжнародне визнання результатів діяльності, закладу в 2003 р. надано статус національного.

Нині Академія продовжує динамічно розвиватися як головний в Україні та добре відомий у зарубіжжі освітній і науковий центр з професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, проведення досліджень, який об'єднує шість інститутів, 15 факультетів, 57 кафедр. У штаті Академії – 100 докторів наук, професорів та близько 350 кандидатів наук, доцентів. До навчального процесу також залучається понад 670 вітчизняних та зарубіжних фахівців у галузі державного управління, досвідчених керівників, у тому числі вищі посадові особи держави. В Академії (м.Київ), її Дніпропетровському, Львівському, Одеському, Харківському регіональних інститутах державного управління діють аспірантура, докторантура, шість спеціалізованих учених рад для захисту дисертацій, проводяться національні та міжнародні конференції, семінари, симпозіуми, інші науково-комунікативні заходи.

З огляду на провідну роль Академії в створенні освітньої і наукової галузей "Державне управління", значний прогрес у формуванні національних управлінських кадрів, розгалужені міжнародні зв'язки закладу на її базі в червні 2005 р. проведено XVIII Міжнародний конгрес з підготовки вищих державних службовців, який отримав високу оцінку учасників.

Сьогодні зусилля колективу закладу спрямовані на адаптацію його діяльності до європейських стандартів, запровадження сучасних освітніх інноваційних технологій. Магістерська програма за денною формою навчання в Академії (м.Київ) отримала акредитацію Європейської акредитаційної асоціації з державного управління. Центр та міжрегіональна мережа дистанційного навчання Академії є одними з найкращих у Навчальній мережі глобального розвитку Світового банку.

Сформована у закладі сучасна навчально-наукова, соціально-побутова інфраструктура дає змогу успішно здійснювати магістерську, кандидатську, докторську підготовку, наукову, видавничу, міжнародну діяльність, підвищувати кваліфікацію кадрів, успішно розвивати нові напрями діяльності, здійснювати гідний внесок у процес інтеграції України в світовий освітянський простір.

Умови співпраці з ВНЗ - переглянути

Cторінку редагує вповноважений представник вищого навчального закладу, відповідальність за зміст розміщеної інфорамції несе ВНЗ.

Увага! Зареєстровані користувачі можуть залишити власний відгук щодо цього ВНЗ в відповідній гілці форуму або надіслати виправлення якщо помітили неточність.