Вищі навчальні заклади України // Вінницький національний технічний університет

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Вінницький національний технічний університет

Загальна iнформацiя | Пiдготовче вiддiлення | Приймальна комiсiя
Факультети | Гуртожитки | Фотогалерея
Статус національний
Тип університет
Акредитація IV
Ліцензія -
Підпорядкованість Міністерство освіти і науки
Керівник ВНЗ ректор Грабко Володимир Віталійович
Адреса 21021, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе 95
Телефони (432) 56-08-48
Факс (432) 46-57-72
Web-сайт www.vntu.edu.ua
E-mail vntu@vntu.edu.ua
Військова кафедра відсутня
Дата заснування 1960 р.

В 1960 роцi у Вiнницi був створений загальнотехнiчний факультет Київського iнституту харчової промисловостi, який через рiк став складовою частиною Київського полiтехнiчного iнституту (КПI). На базi останнього ще через рiк був створений Вiнницький фiлiал КПI.

В 1974 роцi на базi Вiнницького фiлiалу КПI було створено Вiнницький полiтехнiчний iнститут – сьомий в Українi в цiй групi вузiв. Ще через 20 рокiв в 1994 роцi Вiнницький полiтехнiчний iнститут реорганiзований у Вiнницький державний технiчний унiверситет, а в 2003 роцi йому надано статус нацiонального. Сьогоднi Вiнницький нацiональний технiчний унiверситет (ВНТУ) є вищим навчальним закладом, вiдомим не лише в Українi, а i далеко за її межами, оскiльки уже бiльше 20 рокiв готує фахiвцiв для майже 70 країн Європи, Азiї, Африки та Пiвденної Америки.

Умови співпраці з ВНЗ - переглянути

Увага! Зареєстровані користувачі можуть залишити власний відгук щодо цього ВНЗ в відповідній гілці форуму або надіслати виправлення якщо помітили неточність.