Вищі навчальні заклади України // Чернівецька філія ПрАТ "Вищий навчальний з...

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Чернівецька філія ПрАТ "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональної Академії управління персоналом" (МАУП)

Загальна iнформацiя | Пiдготовче вiддiлення | Приймальна комiсiя
Факультети | Гуртожитки | Фотогалерея
Статус недержавний
Тип академія
Акредитація III-IV
Ліцензія серія АГ № 508226 від 08.12.2010 р. МОН України
Підпорядкованість Міністерство освіти і науки
Керівник ВНЗ директор Поляк Олександра Василівна, к. н. з державного управління
Адреса 58003, Чернівецька обл., м. Чернівці, вул. Шевченка 28
Телефони (372)58-10-52, 543-789
Факс (372) 543-789
Web-сайт www.maup.com.ua
E-mail chvmaup@rambler.ru
Військова кафедра присутня
Дата заснування 15.03.1999 р.

Сьогодні ЧФ ПрАТ "ВНЗ "МАУП" – це структурний підрозділ Міжрегіональної Академії управління персоналом і Тьюторський центр Телеуніверсиету МАУП, що веде підготовку молодших спеціалістів, бакалаврів, спеціалістів, магістрів на денній, заочній та дистанційній формах навчання (Інтернет-навчання та з використанням мультимедійних технологій) із напрямків: "Правознавство", "Менеджмент організацій", "Економіка і підприємництво", "Практична психологія", "Управління навчальним закладом", "Адміністративний менеджмент".

Наші переваги на ринку освітніх послуг :

1. Індивідуальний підхід до кожного студента та застосування інтерактивних методик викладання матеріалу з використанням сучасних освітніх технологій.

2. Підручники, навчально-методична література – дарується, а можливість користування Інтернетом надається студентам філії безкоштовно.

3. При потребі, студентам надається гуртожиток.

4. Студенти 2-го курсу мають можливість навчатися на військовій кафедрі за Програмою підготовки офіцерів запасу.

5. Можливість внесення оплати за навчання студентів – щомісячно, щоквартально або щосеместрово. Оплата становить від 425 грн. до 667 грн. за місяць.

6. Вперше в Україні та Чернівецькій області дві нові спеціальності – "Інформаційна діяльність підприємства" та "Оціночна діяльність".

Пропонуємо відвідати Чернівецьку філію МАУП у Дні відкритих дверей. У Дні відкритих дверей діє знижка на навчання від 5 до 10 %. Слідкуйте за інформацією на сайті.

Умови співпраці з ВНЗ - переглянути

Cторінку редагує вповноважений представник вищого навчального закладу, відповідальність за зміст розміщеної інфорамції несе ВНЗ.

Увага! Зареєстровані користувачі можуть залишити власний відгук щодо цього ВНЗ в відповідній гілці форуму або надіслати виправлення якщо помітили неточність.