Вищі навчальні заклади України // Горлівський державний педагогічний інститут...

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов

Загальна iнформацiя | Пiдготовче вiддiлення | Приймальна комiсiя
Факультети | Гуртожитки | Фотогалерея
Статус державний
Тип інститут
Акредитація III
Ліцензія АА №521510 від 21.05.2003 р.
Підпорядкованість Міністерство освіти і науки
Керівник ВНЗ ректор Докашенко Віктор Миколайович, доктор історичних наук, професор
Адреса 84626, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Рудакова 25
Телефони (06242) 46501; 121535
Факс (6242) 4-84-94
Web-сайт www.forlan.org.ua
E-mail forlan@forlan.org.ua
Військова кафедра відсутня
Дата заснування 1949 р.

Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов (ГДПІІМ) створено у 1949 році. За всю історію існування його закінчили понад 100 тисяч студентів. Зараз це сучасний навчальний заклад, який готує бакалаврів та спеціалістів вищої кваліфікації в галузі освіти, науки, перекладацької діяльності. Багато наших студентів отримують іменні стипендії Президента України, Кабінету Міністрів, обласної Ради. Випускники інституту користуються великим попитом на ринку праці. Зараз в ГДПІІМ здобувають вищу освіту на 7 факультетах з 20 спеціальностей більше ніж 3 тисячі студентів. В інституті існує як стаціонарна так і заочна форми навчання. Впроваджується система дистанційної освіти. Навчання здійснюють більше 300 висококваліфікованих викладачів на 28 кафедрах, серед яких вагому частину посідають доктори та кандидати наук.

Навчально-методична база інституту – це 5 корпусів (готується до запуску шостий) з актовими та спортивними залами, 4 гуртожитки, бібліотека навчальної, наукової, художньої літератури, спортивно-оздоровчий табір "Альтаїр" у сел. Щурове Краснолиманського району Донецької області. Інформаційне забезпечення інституту, функціонування локальної комп'ютерної мережі та зв'язок з системою "Інтернет", видавництво навчальної та наукової літератури здійснює інформаційно-видавничий центр. До послуг студентів чотири комп'ютерні класи, фонолабораторії та відеокласи.

Умови співпраці з ВНЗ - переглянути

Увага! Зареєстровані користувачі можуть залишити власний відгук щодо цього ВНЗ в відповідній гілці форуму або надіслати виправлення якщо помітили неточність.