Вищі навчальні заклади України // Донецький інститут залізничного транспорту ...

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Донецький інститут залізничного транспорту Української державної академії залізничного транспорту

Статус державний
Тип інститут
Акредитація III-IV
Ліцензія АВ № 395698 від 19.06.2008р.
Підпорядкованість Міністерство освіти і науки
Керівник ВНЗ директор Піддубняк Володимир Йосипович, проф.
Адреса 83122, Донецька обл., м. Донецьк, вул. Артема 184
Телефони (062) 319-08-31, 319-09-49
Факс (062) 319-08-31
Web-сайт www.drti.donetsk.ua
E-mail info@drti.donetsk.ua
Військова кафедра відсутня
Дата заснування 1967 р.

Становлення та розвиток Донецького інституту залізничного транспорту тісно пов'язані з Українською державною академією залізничного транспорту (УкрДАЗТ). У 1967 році в Донецьку був відкритий навчально- консультаційний пункт (НКП) Харківського інституту інженерів залізничного транспорту (ХІІТу), а з 1-го січня 1968 р. наказом Міністра шляхів сполучення з метою подальшого підвищення якості підготовки інженерів для Донецької залізниці НКП перетворено у Донецьку філію ХІІТу (сьогодні УкрДАЗТ). Своїм створенням Донецька філія ХІІТу була зобов'язана двом обставинам: перша — роль і значення у народногосподарському комплексі СРСР Донецької залізниці, яка була однією з самих вантажонапружених і друга — її недостатнє кадрове забезпечення. Відкриття денного відділення стало можливим завдяки великій підготовчій роботі, проведеній викладачами і співробітниками філії за допомогою кафедр базового інституту і служб Донецької залізниці. У 1996 році Донецька філія одержала статус інституту у складі Харківської державної академії залізничного транспорту. Високий конкурс при вступі на перший курс показував, що молодь Донбасу готова зв'язати свою долю з залізничним транспортом. За конкурсом абітурієнтів Донецький інститут залізничного транспорту протягом останніх років посідає третє місце серед 18 державних вищих навчальних закладів регіону. У 1999 році створено факультет підвищення кваліфікації, на базі якого функціонує галузевий центр Мінтрансу України з охорони праці. В теперішній час з 12 кафедр інституту 7 — випускові: організація руху поїздів, рухомий склад; автоматика, телемеханіка, зв'язок і обчислювальна техніка; будівництво, експлуатація споруд і колійне господарство; облік і аудит; менеджмент та маркетинг, економіка підприємства. Розширився до 14 перелік філій кафедр у підрозділах Донецької залізниці і промислових підприємств Донбасу. Договорами з Донецькою залізницею і іншими підприємствами визначені 185 баз практики студентів. Заснований у 1967 році за ініціативою Донецької залізниці, ДонІЗТ більш ніж за 40 років динамічного розвитку пройшов шлях свого становлення від філіалу Харківського інституту інженерів залізничного транспорту до інституту, став авторитетним вищим навчальним закладом, провідним науковим центром залізничної науки у Донецькому регіоні. За роки існування інститут підготував більше 8 тисяч спеціалістів-залізничників, які успішно працюють у різних службах і підрозділах залізниці та на транспортних підприємствах Донецької області.

Умови співпраці з ВНЗ - переглянути

Cторінку редагує вповноважений представник вищого навчального закладу, відповідальність за зміст розміщеної інфорамції несе ВНЗ.

Увага! Зареєстровані користувачі можуть залишити власний відгук щодо цього ВНЗ в відповідній гілці форуму або надіслати виправлення якщо помітили неточність.