Вищі навчальні заклади України // Запорізький національний університет

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Запорізький національний університет

Статус національний
Тип університет
Акредитація IV
Ліцензія АВ №048754 від 03.07.2006 р.
Підпорядкованість Міністерство освіти і науки
Керівник ВНЗ ректор Фролов Микола Олександрович, професор, доктор історичних наук
Адреса 69600, Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Жуковського 66
Телефони (61) 228-75-00, 764-45-46
Факс (61) 228-75-00
Web-сайт www.znu.edu.ua
E-mail sekr@znu.edu.ua
Військова кафедра відсутня
Дата заснування 1930 р.

Запорізький національний університет є одним із класичних університетів України. Створений ще у 1930 році навчальний заклад пройшов довгий шлях: інститут народної освіти – педагогічний інститут професійної освіти – державний педагогічний інститут – державний університет – національний університет. Сьогодні ЗНУ – це сучасний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, до структури якого входить 17 факультетів, 74 кафедри, Економіко-правничий та Торговий коледжі, Центри післядипломної освіти, інтенсивного вивчення іноземних мов, бізнес-освіти. Усе це забезпечує здобуття якісної вищої освіти за багатьма напрямами підготовки та сприяє реалізації принципів неперервної освіти протягом усього життя.

За рейтингами незалежних видань ЗНУ увійшов до 25 найкращих ВНЗ України. ЗНУ має потужну матеріально-технічну базу: 8 навчальних корпусів, сучасний спортивний комплекс та 2 спортзали, 4 гуртожитки, наукову бібліотеку (її книжковий фонд нараховує понад 1 млн. примірників), електронну бібліотеку, 14 комп'ютерних класів, близько 1 тисячі комп'ютерів, підключених до корпоративної мережі, видавництво, радіо "Університет", 2 оздоровчих пункти, санаторій-профілакторій із сучасним медичним обладнанням, бази відпочинку "Славутич" на узбережжі Азовського моря та на острові Хортиця. ЗНУ співпрацює з багатьма провідними українськими та іноземними вищими навчальними закладами. В університеті діють програми підготовки студентів іноземними мовами, спільні програми з іноземними навчальними закладами, програми обміну студентами. У ЗНУ діє Наукове товариство студентів та аспірантів.

У ВНЗ працює студентський центр культурно-масової роботи та спортивний клуб. Діють творчі студії – літературні, вокальні, танцювальні та спортивні секції. Кожного року факультетські команди КВК змагаються за кубок ректора. У Запорізькому національному проходить конкурси та концерти на будь-який смак – від "Міс ЗНУ" до "Рок-вулику". Випускники ВНЗ: поет Петро Ребро, продюсер Владислав Ряшин, фіналіст телевізійного проекту "Танці з зiрками" Владислав Яма, журналіст радіо "Свобода", письменник Павло Вольвач, чемпіонка ігор ХХІV Олімпіади в Сеулі Тетяна Самойленко-Доровських, чотирикратний чемпіон світу з боксу Володимир Сидоренко, чемпіон світу з боксу за версією WBA Валерій Сидоренко, бронзовий призер Олімпіади у Сіднеї зі стрибків у воду Олена Жупіна, срібний призер Олімпіади у Сіднеї з плавання Денис Силантьєв та багато інших.

Умови співпраці з ВНЗ - переглянути

Cторінку редагує вповноважений представник вищого навчального закладу, відповідальність за зміст розміщеної інфорамції несе ВНЗ.

Увага! Зареєстровані користувачі можуть залишити власний відгук щодо цього ВНЗ в відповідній гілці форуму або надіслати виправлення якщо помітили неточність.