Вищі навчальні заклади України // Таврійський національний університет ім.В.І...

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Таврійський національний університет ім.В.І.Вернадського

Загальна iнформацiя | Пiдготовче вiддiлення | Приймальна комiсiя
Факультети | Гуртожитки | Фотогалерея
Статус національний
Тип університет
Акредитація IV
Ліцензія АА №903711 від 15.07.2004 р.
Підпорядкованість Міністерство освіти і науки
Керівник ВНЗ ректор Багров Микола Васильович
Адреса 95000, АР Крим, м. Сімферополь, просп. Вернадського 4
Телефони (652) 60-80-50
Факс (56) 744-08-67
Web-сайт www.crimea.edu
E-mail rector@crimea.edu
Військова кафедра відсутня
Дата заснування 1918 р.

Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського є спадкоємцем першого вищого навчального закладу в Криму – Таврійського університету, створеного в 1918 році. У лютому 1921 року його було перейменовано у Кримський університет імені М.В.Фрунзе.

В 1925 році на базі університету був створений Кримський державний педагогічний інститут. У лютому 1972 року він був перетворений у Сімферопольський державний університет імені М.В.Фрунзе. Одним з перших ректорів університету був видатний радянський вчений-натураліст, основоположник геохімії й біогеохімії – академік В.І.Вернадський.

Із серпня 1999 року Указом президента України Л.Д.Кучми університету надано статус національного й повернута первісна назва. Нині Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського продовжує кращі традиції Таврійсько-Кримсько-Сімферопільского університету.

Сьогодні – це державний ВНЗ IV рівня акредитації. У складі університету 16 факультетів, що ведуть підготовку студентів за 35-ю спеціальностями. Навчання здійснюється на денній, вечірній, заочній й екстернатній формах, а в УКЦ – заочній та дистанційній; є підготовче відділення, аспірантура й докторантура. Наразі у ВНЗ навчається більше 12000 студентів із різних регіонів України, СНД й закордонних країн. Університет має великий науковий потенціал. На 65 кафедрах й в 12 науково-дослідних лабораторіях працюють 88 доктора наук й 303 кандидати наук, у тому числі академік АН України, 6 академіків АН Криму, 60 професорів й 272 доцента.

В університеті є центр комп'ютерних технологій, КБ "Домен", спеціалізовані навчальні лабораторії й кабінети по всіх наукових напрямках, зоологічний музей, Наукова бібліотека, у фондах якої налічується більше мільйона книг, у тому числі багато рідкісних видань. У розпорядженні студентів і викладачів є спортивно-оздоровчий табір "Прометей" і пансіонат "Голубая волна" у м.Алушта.

Умови співпраці з ВНЗ - переглянути

Увага! Зареєстровані користувачі можуть залишити власний відгук щодо цього ВНЗ в відповідній гілці форуму або надіслати виправлення якщо помітили неточність.