Вищі навчальні заклади України // Чорноморський державний університет ім. П. ...

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Чорноморський державний університет ім. П. Могили

Загальна iнформацiя | Пiдготовче вiддiлення | Приймальна комiсiя
Факультети | Гуртожитки | Фотогалерея
Статус державний
Тип університет
Акредитація IV
Ліцензія АВ №048901 від 11.07.2006 р.
Підпорядкованість Міністерство освіти і науки
Керівник ВНЗ ректор Клименко Леонід Павлович, д.т.н., професор
Адреса 54003, Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. 68 Десантників 10
Телефони (0512) 500333; 244189
Факс (512) 50-00-69; 50-03-33
Web-сайт www.kma.mk.ua
E-mail rector@kma.mk.ua
Військова кафедра відсутня
Дата заснування 1996 р.

Ідея створення Миколаївської філії НаУКМа з'явилася влітку 1995 року серед викладачів Українського державного морського технічного університету, які відчували, що тільки технічної освіти для регіону вже замало, незважаючи на те, що тут діяли педагогічний інститут та філія Київського інституту культури.

30 – 31 серпня 1995 року з'явилися перші офіційні документи: лист управління освіти за підписом на той час його начальника Я.І.Журецького та заступника голови міськвиконкому І.А.Мейжис до президента НаУКМА В.С.Брюховецького про створення філії.

Був створений організаційний комітет з питань відкриття нового ВНЗ. Спочатку планувалося дати йому назву "Академія управління, економіки і права". Робилося обгрунтування, працювали над статистичними матеріалами.

Робота почалася зі створення нормативної бази. 17 січня 1996 року у НаУКМА відбулася Вчена рада, на якій розглядалося питання про створення Миколаївської філії. Вчена рада одностайно схвалила бізнес-план відкриття філії та її статут. На підставі ухвали Вченої ради президент НаУКМА видав наказ від 17 січня 1996 року про відкриття філії і призначив виконуючим обов'язки ректора Л.П.Клименка. 31 січня Миколаївський міськвиконком офіційно зареєстрував новий ВНЗ.

Розпочалася підготовка матеріалів до ліцензування та до Постанови Кабінету Міністрів про відкриття філії. 13 червня 1996 року ДАК прийняв рішення про видачу МФ НаУКМА ліцензій з економіки, комп'ютерних наук та екології із загальним обсягом набору 175 осіб.

3 липня 1996 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 712 про створення МФ НаУКМА, Миколаївського колегіуму НаУКМА та розробку регіональної програми "Миколаївський навчальний національно-культурний комплекс". Процес організаційного створення філії закінчився. 14 липня відбулося вступне тестування.

30 серпня відбулося урочисте відкриття Миколаївської філії. Протягом 1996-1998 років вдалося створити умови для навчального процесу. У 2000 році здійснено перший випуск бакалаврів з таких спеціальностей: інтелектуальні системи прийняття рішень; фінанси; екологія; політологія.

Це дало змогу успішно пройти акредитацію з цих спеціальностей на рівні бакалавра. У 2001 році здійснено перший випуск спеціалістів з вищеназваних спеціальностей та другий випуск бакалаврів. У цьому ж році філія пройшла акредитацію з цих спеціальностей на рівні спеціаліста.

13 березня 2002 року було видане розпорядженням Кабінету Міністрів України № 112-р від 13.03.02 р. "Про утворення Миколаївського державного гуманітарного університету імені Петра Могили" комплексу Києво-Могилянська академія. І слідом відбулося створення Навчально-наукового комплексу "Києво-Могилянська академія".

Умови співпраці з ВНЗ - переглянути

Увага! Зареєстровані користувачі можуть залишити власний відгук щодо цього ВНЗ в відповідній гілці форуму або надіслати виправлення якщо помітили неточність.