Вищі навчальні заклади України // Одеський національний медичний університет

реєстрація

Одеський національний медичний університет

Загальна iнформацiя | Пiдготовче вiддiлення | Приймальна комiсiя
Факультети | Гуртожитки | Фотогалерея
Статус національний
Тип університет
Акредитація III-IV
Ліцензія АВ № 443654 від 15.06.2009 р.
Підпорядкованість Міністерство освіти і науки
Керівник ВНЗ ректор Запорожан Валерій Миколайович
Адреса 65026, Одеська обл., м. Одеса, пров. Валіхівський 2
Телефони (48) 723-33-24; 723-54-58; 723-64-78
Факс (482) 23-22-15
Web-сайт www.odmu.edu.ua
E-mail office@odmu.edu.ua
Військова кафедра відсутня
Дата заснування 01.09.1900 р.

Де в Україні готують на медиків і скільки це коштує

1 вересня 1900р. за старим стилем в житті Одеси відбулася значна подія, яка залишила помітний слід в історії медичної освіти України і на багато років визначила її перспективу – було відкрито медичний факультет Новоросійського університету.

Факультет мав блискучі перспективи, тому що в ньму працювали видатні, всесвітньо відомі вчені. До відкриття факультету було завершено будівництво основних корпусів та клінік,які споруджувались за останнім словом будівельного та архітектурного мистецтва. За загальним визнанням цей факультет був найпрестижнішим та найоснащенішим медичним навчальним закладом Російської імперії тих часів. Проте цей вдалий старт було призупинено війною Росії з Японією, революційними подіями 1905-1907 р.р., першою світовою війною 1914-1918 р.р., жовтневим переворотом 1917р., та громадянською війною.

1922р. Медичний факультет Новоросійського університету було реформовано в самостійний вищий навчальний заклад – медичний інститут, який знов перетворився в провідний ВНЗ півдня країни.

У 20-ті роки минулого сторіччя активно формуються і розвиваються основні наукові школи, які принесли Одеському медичному інституту всесвітню славу. Це – одеська терапевтична школа, заснована учнями С.П.Боткіна, одеська офтальмологічна школа, всесвітня відомість якої пов'язані з ім'ям академіка В.П.Філатова. Ще в дореволюційні часи зароджується всесвітньо відома школа патологів, засновником якої був перший декан Медичного факультету В.В.Підвисоцький.

Сьогодні на шести факультетах і 58 кафедрах університету навчається біля 6 тисяч студентів і курсантів , 1300 з них – громадяни 52 іноземних країн. Навчанння іноземних студентів здійснюється російською, українською і англійською мовами. Післядипломну освіту отримують 250 аспірантів, стажерів, магістрів та клінординаторів.

За 108 років існування Одеський державний медичний університет підготував 74 тисячі лікарів, 590 докторів і біля 4 тисяч кандидатів наук. Серед них 9 тисяч лікарів і більш ніж 100 кандидатів наук є громадянами іноземних країн.

Умови співпраці з ВНЗ - переглянути

Увага! Зареєстровані користувачі можуть залишити власний відгук щодо цього ВНЗ в відповідній гілці форуму або надіслати виправлення якщо помітили неточність.